Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 4508
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: Ciekawa propozycja Walimia Rajdowego

Poniedziałek, 5 marca 2012, 13:54
Aktualizacja: 13:55
Autor: red
Walim: Ciekawa propozycja Walimia Rajdowego
Fot. użyczone
Jeszcze dobrze nie opadły emocje po tegorocznej edycji Walimskiej Zimówki, a grupa Walim Rajdowy ma dla entuzjastów rajdowego ścigania kolejną propozycję.

18 marca po raz pierwszy w kilkuletniej historii Walimia Rajdowego zorganizowana zostanie impreza pod nazwą „Walimska Wiosna”.

Zawody odbędą się w Ludwikowicach, a dokładniej na terenie tartaku przy ul. Fabrycznej. Na startujących czekać będą próby w dwóch konfiguracjach, każda z nich przejeżdżana będzie dwukrotnie. Warto dodać, iż imprezy Walimia Rajdowego to propozycja dla amatorów, więc wystartować może w niej każdy posiadacz prawa jazdy i samochodu z ważnym OC.

Organizatorzy przewidują, iż na starcie zawodów pojawi się około 50 załóg, zmagać będą się one jak zwykle w 5 klasach. Warto dodać, że zawodnicy będą walczyć o punkty do klasyfikacji „Mistrza Kierownicy Walimskiej Okolicy”, który wyłoniony zostanie po rozegraniu trzech imprez, jakie Walim Rajdowy zorganizuje w obecnym sezonie amatorskich zmagań.

Pozostaje tylko zaprosić serdecznie wszystkich kibiców do przybycia na miejsce rywalizacji, albowiem emocji z pewnością nie zabraknie, a impreza będzie, jak zawsze w przypadku Walimia Rajdowego, wspaniale zorganizowana. Biuro rajdu umiejscowione zostanie w pensjonacie „Pod Przełęczą” w miejscowości Rzeczka (Rzeczka 35). Start pierwszej załogi przewidziany jest na godzinę 10.30.

Chcąc uzyskać szczegółowe informacje, zapraszamy na stronę: www.walimrajdowy.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group