• Piątek, 20 września 2019
  • Godz. 7:16
  • Imieniny: Eustachego, Euzebii, Filipiny
  • Czytających: 2024
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

CK–MPB zaprasza na 22. Finał WOŚP do Głuszycy

Wiadomości: Głuszyca
Sobota, 4 stycznia 2014, 6:30
Aktualizacja: Środa, 8 stycznia 2014, 9:43
Autor: organizatorzy
Fot. użyczone
Oprócz zespołu RIDERS z Jolą Tubielewicz zagrają także: SILENTlive, uElectroGórale, Paranoja Hotel i daGda. Zaśpiewa Chór Seniorów, będą pokazy tańca i licytacje, m.in. koszulki biathlonistki Moniki Hojnisz – brązowej medalistki Mistrzostw Świata oraz pozłacanej monety Podziemnego Miasta ,,Osówka”.

Zebrane w niedzielę 12 stycznia br., podczas 22.Finału WOŚP, pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

– W miasto ruszy 20 wolontariuszy, a w siedzibie Centrum Kultury, na rzecz WOŚP, zagrają zespoły muzyczne: Paranoja Hotel. daGda, uElectroGórale z Wrocławia, SILENTlive z Wałbrzycha, finalista Muzycznej Bitwy Radia Wrocław oraz gwiazda wieczoru – zespół Riders, w którego składzie jest Jola Tubielewicz, finalistka polsatowskiego show ,,Must Be the Music” – zachęcają organizatorzy z CK-MBP w Głuszycy.

Ponadto w repertuarze pieśni ludowych i biesiadnych wystąpi Chór Seniorów działający przy CK-MBP, będą pokazy tańca, występy młodych gitarzystów oraz licytacje.

– Mamy m.in. pozłacaną monetę ,,Podziemne Miasto Osówka”, koszulkę biathlonistki Moniki Hojnisz, brązowej medalistki Mistrzostw Świata, książki m.in. Bogusława Wołoszańskiego, Stanisława Michalika i Moniki
Sawickiej podpisane przez autorów specjalnie na naszą licytację. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na rzecz pomocy dzieciom i seniorom – zachęcają organizatorzy.

Początek o godz. 14.30. Kolejno wystąpią: Chór Seniorów, daGda, uElectroGórale, SILENTlive, Paranoja Hotel. Występ zespołu Riders przewidziany jest na godz. 19. Zakończenie głuszyckiego finału WOŚP o godz. 20. symbolicznym ,,światełkiem do nieba”.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~volver 4-01-2014 9:04
Jak może mieć "Finał" coś, co nie miało "Startu"? Nie ma co, geniusz to wymyślił. Ja nic nie dam za to, ze Siema zastrasza blogerów którzy domagają się przedstawienia rozliczeń za lata ubiegłe. A wy dajta i spadajta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group