Poniedziałek, 10 maja
Imieniny: Antoniny, Izydora
Czytających: 2259
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Słowno–muzyczny program "zaduszkowy" w Głuszycy

Piątek, 24 października 2014, 6:20
Autor: red
REGION, Głuszyca: Słowno–muzyczny program
Fot. organizatorzy
W najbliższą niedzielę 26 października o godz. 16.00 przeboje muzyczne w wykonaniu młodych, zdolnych z naszego regionu można będzie posłuchać w Głuszycy.

Niezapomniane przeboje muzyczne w wykonaniu najlepszych artystów - utwory m.in. Dżemu, Tadeusza Nalepy, Czesława Niemena i Anny German w wykonaniu najzdolniejszych artystów z regionu plus garść poezji – tak zapowiada się artystyczne popołudnie 26 października w głuszyckim Centrum Kultury. Organizowane już cyklicznie „Poetycko-muzyczne Zaduszki” w najbliższą niedzielę o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Na scenie głuszyckiego Centrum Kultury-MBP wystąpią zarówno młodzi zdolni artyści: Maja Nowicka, Jagoda Różycka, Karolina Łopuch i dwie głuszyczanki: Kinga Stępska i Ania Kmita, jak zespół Paranoja Hotel, mający już na swoim koncie wydane płyty. Wykonają oni ponadczasowe – znane i cenione do dziś – utwory artystów, których nie ma już wśród nas. Usłyszymy zatem utwory m.in. Czesława Niemena, Anny German, Tadeusza Nalepy i Dżemu, ale nie zabraknie także przebojów repertuaru światowego.

Poza muzyką, na scenie będzie królowała także nastrojowa – wystąpi Koło Teatralne działające przy Centrum Kultury-MBP w Głuszycy. „Poetycko-muzyczne Zaduszki” w najbliższą niedzielę 26 października o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej CK-MBP. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group