Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3237
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: "Czarodziejska Góra" zaprasza!

Wtorek, 16 czerwca 2020, 7:35
Aktualizacja: Środa, 17 czerwca 2020, 9:21
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: "Czarodziejska Góra" zaprasza!
Fot. użyczone
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa COVID–19 Park Aktywności "Czarodziejska Góra" wznawia działalność. Już od najbliższego piątku będzie można korzystać z atrakcji parku.

Znajdujący się przy ulicy Poznańskiej Park Aktywności "Czarodziejska Góra" będzie czynny w godzinach 10.00-17.00. Jednak należy zaznaczyć, że korzystanie z parkowych atrakcji będzie uzależnione od warunków atmosferycznych - podczas deszczu czy przy silnym wietrze atrakcje zostaną zamknięte. Oczywiście należy też przestrzegać obowiązujących reguł sanitarnych, czyli dwumetrowych odstępów lub jeżeli nie jest to możliwe, korzystania z maseczek zakrywających usta i nos.

Na aktywnych czeka tor saneczkowy, a także pięć tras parku linowego:

Trasa maluch, przeznaczona dla dzieci od 3 do 8 lat. Na długości 110 metrów rozmieszczonych jest16 fascynujących, kolorowych przeszkód. To niezwykle emocjonująca i całkowicie bezpieczna zabawa – asekurację zapewniają atestowane siatki asekuracyjne.

Trasa junior - ekscytujący tor przeszkód dla odważnych maluchów. Z każdym następnym krokiem poczują się jak prawdziwi zdobywcy. Długo niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Trasa standard - spróbuj sił na standardowej trasie i przekonaj się o swoich możliwościach sprawności fizycznej. Trasa jest niezmiernie zróżnicowana, dlatego pasjonaci wspinaczki znajdą tutaj zarówno elementy do balansowania, przejeżdżania, wspinania się oraz do przeskoków.

Trasa extremum - jest to trasa dla lubiących wyzwania i dreszczyk emocji. W miarę wzrostu wysokości, na której się poruszasz nad ziemią, rośnie adrenalina i poczucie własnej wartości. Kończąc trasę możesz śmiało zaliczyć się do grona twardzieli!

Trasa tyrolska, przeznaczona dla nieustraszonych wielbicieli naprawdę mocnych wrażeń, bez lęku wysokości, pragnących poczuć się jak Tarzan. Prawdziwa „jazda bez trzymanki”, choć pod czujnym okiem instruktora.

Kontakt:
Park Aktywności, tel. 606 786 569 (w godzinach otwarcia parku)
Centrum Kultury, tel. 74 845 52 49 (w godzinach 7.30-15.30).

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group