Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4661
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Czas na młodych

Wtorek, 6 marca 2018, 15:57
Aktualizacja: 16:00
Autor: PAW
Boguszów-Gorce: Czas na młodych
Fot. UM Boguszów–Gorce
Podczas Walnego Zgromadzenia Członków SKF „Sudety Petanque” Boguszów–Gorce wieloletni Prezes klubu, Kazimierz Świetlik, przed upływem kadencji, złożył pisemną rezygnację z pełnionej funkcji.

Jak mówi: „Czas na zmiany-przekażmy to, co dobre młodszym pokoleniom, aby swoją pracą przyczyniali się do jeszcze lepszego szerzenia wiedzy na temat zdrowego stylu życia”.

Przypomnijmy, że Pan Kazimierz od 10 lat był Prezesem obecnego klubu, wcześniej bo od 1997 roku był Prezesem sekcji Wałbrzyskiego Klubu Bulistów im. S. Antasa działającej przy Stowarzyszeniu Francuzów i Repatriantów z Francji na Dolnym Śląsku. Przez ponad 21 lat gry w bule Pan Kazimierz swoją pasją do metalowych kulek zaraził wielu mieszkańców Boguszowa-Gorc. SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce było pomysłodawcą i organizatorem wielu turniejów dla seniorów oraz juniorów z Mistrzostwami Polski Juniorów włącznie. Klub pod jego rządami był postrzegany jako ważne ogniwo promocyjne naszego miasta.

Wraz z Prezesem ustąpił cały dotychczasowy Zarząd oraz Komisja Rewizyjna.

W dniu pożegnania, ważnym elementem było symboliczne przekazanie kluczy do pomieszczenia magazynowo-biurowego nowemu prezesowi – Piotrowi Wijasowi, któremu, w imieniu władz miasta, gratulacje i życzenia złożyła wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Boguszowa-Gorc Maria Świetlik.

Nowe władze SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce
Zarząd:
Prezes Wijas - Piotr
Wiceprezes - Stec Roman
Skarbnik - Kałużny Artur

Komisja Rewizyjna:
Linder Henryk – przewodniczący, członkowie – Gądek Sergiusz, Kolczak Wiesław.

Ustępujący Prezes Kazimierz Świetlik składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom oraz instytucjom i organizacjom, które na przestrzeni lat wspierały działalność Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group