Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 5245
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Czas na wakacje

Sobota, 22 czerwca 2024, 6:39
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Czas na wakacje
Fot. Gmina Czarny Bór
W uroczystości zakończenia roku szkolnego w Gminnym Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Czarnym Borze wzięli udział przedstawiciele czarnoborskiego samorządu, kierownicy gminnych jednostek oraz tłumnie przybyli rodzice.

Młodzi artyści z klas I-VIII oraz z grupy przedszkolnej przygotowali piękny program artystyczny, a 8-klasiści pożegnali szkołę podstawową tańcząc poloneza. Zakończenie roku to doskonała okazja, aby uhonorować najlepszych uczniów za wyniki w nauce. Adam Górecki wręczył najlepszym uczniom Stypendia Naukowe Wójta Gminy Czarny Bór za II semestr oraz listy gratulacyjne ich rodzicom.

Oto lista narodzonych wraz ze średnią ocen:
Maja Majkrzak - 5,91
Lena Szewczyk - 5,83
Stefan Sawicki - 5,75
Marta Mikosik - 5,75
Dawid Gryka - 5,92
Julia Zaleska - 5,75
Jakub Hotloś - 5,79

Dyrektor Anna Dziewit wręczyła również nagrody dyrektora placówki w ramach naukowego stypendium szkolnego. Uroczystość była także okazją do podziękowania Ewie Góreckiej za 35 lat pracy w gminnej oświacie w związku z jej przejściem na emeryturę.

- Gratuluję wszystkim stypendystom! Dziękuję uczniom i ich opiekunom oraz gronu pedagogicznemu za całoroczny wysiłek, systematyczność w realizacji założeń edukacyjnych i osiągnięcie tak wysokich rezultatów. Życzę słonecznych i bezpiecznych wakacji - mówił Adam Górecki.

Twoja reakcja na artykuł?

1
14%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
43%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
43%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group