Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2034
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czy Klub WWS w radzie miejskiej się zmniejszy?

Sobota, 28 stycznia 2012, 16:21
Aktualizacja: 16:22
Autor: Sven
Wałbrzych: Czy Klub WWS w radzie miejskiej się zmniejszy?
Fot. Sven
Wszystko wskazuje na to, ze klub radnych Wałbrzyskiej Wspólnoty Samorządowej pomniejszy się o jednego członka.

Chodzi mianowicie o Andrzeja Mielczarka, który na ostatniej sesji rady miasta głosował inaczej niż WWS, czyli za likwidacją wałbrzyskich szkół.

Alicja Rosiak, z którą rozmawialiśmy na ten temat twierdzi, że najwidoczniej Andrzejowi Mielczarkowi nie jest po drodze z Wałbrzyską Wspólnotą Samorządową:

- Od jakiegoś czasu Andrzej Mielczarek nie bierze udziału w spotkaniach i pracach klubu. Ostatnio w wielu głosowaniach popierał rządzącą koalicję. Widać, że chyba wkomponował się w krajobraz tworzony przez prezydenta Szełemeja. Nie widzę powodu, by obciążać Andrzeja Mielczarka naszym logo, skoro nasze poglądy nie są mu bliskie.

Jeżeli radny Mielczarek opuści klub WWS, będzie już drugim ubytkiem z tej formacji. Wcześniej, właściwie jeszcze przed sierpniowymi wyborami z WWS odszedł Paweł Szpur.

Jeżeli informacja dotycząca Andrzeja Mielczarka się potwierdzi, to klub WWS w radzie miejskiej będzie liczyć pięć osób. Będą to: Alicja Rosiak, Sylwester Bernatowicz, Mirosław Lubiński, Ryszard Nowak i Marcin Mróz.

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group