Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 2009
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czy Przejrzysty Wałbrzych poprawi wizerunek naszego miasta?

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 17 stycznia 2011, 12:07
Aktualizacja: Czwartek, 20 stycznia 2011, 13:04
Autor: PAW
Piotr Kruczkowski wierzy, że wizerunek Wałbrzycha uda się szybko poprawić
Fot. red
Prezydent Piotr Kruczkowski zapowiedział, że zakłada Ruch Przejrzysty Wałbrzych, którego głównym celem będzie poprawa wizerunku naszego miasta.

W ostatnich tygodniach o Wałbrzychu było bardzo głośno w mediach ogólnopolskich z kilku powodów. Głośno było, kiedy Longin Rosiak nagrał, a następnie upublicznił swoją rozmowę z senatorem Romanem Ludwiczukiem. Głośno było o Wałbrzychu także podczas wyborów samorządowych. Niemal wszyscy kandydaci na prezydenta miasta twierdzą, że wybory były fałszowane i dochodziło do kupczenia głosami. Na razie tych wersji zdarzeń nie potwierdził sąd, który odrzucił wniosek o unieważnienie wyborów złożony przez jednego z kandydatów na prezydenta Wałbrzycha.

Teraz prezydent Piotr Kruczkowski zamierza poprawić wizerunek Wałbrzycha. Ma temu służyć powołanie do życia Ruchu Przejrzysty Wałbrzych. Ruch ten ma składać się z wałbrzyskich autorytetów, które będą podejmować działania mające na celu poprawę złego wizerunku Wałbrzycha. Czy ta inicjatywa ma szansę powodzenia i faktycznie wizerunek Wałbrzycha się poprawi? By poznać odpowiedź na to pytanie, potrzeba co najmniej kilku lat. Przede wszystkim niemalże wszyscy zadajemy sobie pytanie, jakie autorytety będą działać w ramach Ruchu Przejrzysty Wałbrzych.

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group