Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 2961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Czy to koniec sezonu?

Środa, 22 kwietnia 2020, 8:47
Aktualizacja: 8:51
Autor: JAZ
REGION: Czy to koniec sezonu?
Fot. archiwum
Zniesienie obostrzeń ma przebiegać stopniowo. Imprezy sportowe, z maksymalną liczbą osób do 50 w otwartej przestrzeni, bez udziału publiczności, mogą być wprowadzone w życie dopiero w III etapie łagodzenia restrykcji.

Pokazuje to, że daleko nam jeszcze do bezpiecznego funkcjonowania w nowej rzeczywistości. Teoretycznie pokazuje się światełko w tunelu na dokończenie rozgrywek, ale…

Tego typu sformułowanie idealnie pasuje do rozgrywek w niższych ligach piłki nożnej. Fani mogliby się więc ucieszyć z powrotu swoich drużyn do rywalizacji. Problem w tym, że nie znamy daty łagodzenia obostrzeń. Co jeśli taki wariant miałby nastąpić dopiero w lipcu? W kuluarach mówi się jednak, że decyzje zostały już dawno podjęte. Ogłoszone zostaną jednak dopiero w maju. Wtedy ma bowiem zostać do publicznej informacji podana forma dokończenia rozgrywek na szczeblu Ekstraklasy i ewentualnie lig centralnych, choć to już jest bardzo wątpliwa sprawa.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz mówi, że do gry już nie wrócimy. Zaliczone zostaną awanse. Nikt z ligi nie spadnie. Ligi zostaną powiększone.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group