Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 2786
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czy zobaczymy Wałbrzych w Telewizji POLSAT w sylwestrową noc?

Wiadomości: Kraj, Wałbrzych
Czwartek, 15 października 2009, 11:16
Aktualizacja: 11:19
Autor: oprac. red.
Jeszcze tylko osiemnaście dni rywalizacji o miano najbardziej oszczędnego alleMIASTA w rozmiarze M.

Oprócz wałbrzyszan w rywalizacji o miano najbardziej oszczędnego alleMIASTA w rozmiarze M biorą udział jeszcze mieszkańcy szesnastu miast, którzy łącznie zaoszczędzili już ponad pięć milionów złotych. Na pierwszym miejscu są nadal koszalinianie, a tuż za nimi mieszkańcy Słupska. Trwa zażarta walka o trzecie miejsce między Zieloną Górą i Tychami, ale nadal duże szanse na zwycięski finisz mają też mieszkańcy Gorzowa, Płocka, Tarnowa, Opola i Elbląga. Do końca rywalizacji zostało jeszcze osiemnaście dni i nabiera ona coraz większych rumieńców. Każdy może jeszcze mieć wpływ na ostateczny wynik konkursu, a zwycięskie alleMIASTO poznamy w połowie listopada.

Mieszkańcy najbardziej oszczędnego miasta w rozmiarze M otrzymają w nagrodę Wielki Koncert Sylwestrowy i zapierający dech pokaz ogni sztucznych, ufundowane przez największą polską platformę aukcyjną Allegro. Podczas koncertu wystąpią między innymi Kayah, Sofa, DJ Hugo, Mosquitoo i Maria Sadowska. W trakcie programu sylwestrowego w Telewizji POLSAT, którego emisja rozpocznie się na żywo o godzinie 20.00, będzie można obejrzeć także krótkie relacje z szampańskiej zabawy w zwycięskim alleMIEŚCIE.

- Będzie to najprawdopodobniej pierwsza w historii telewizji w Polsce relacja z koncertu sylwestrowego, która odbywa się w mieście rozmiaru M. Mamy nadzieję, że dodatkowo usatysfakcjonuje to mieszkańców zwycięskiego miasta – stwierdził Patryk Tryzubiak, rzecznik prasowy Allegro.

Wielkie oszczędzanie podczas zakupów na Allegro i rywalizacja o miano najbardziej oszczędnego miasta w rozmiarze M rozpoczęły się pierwszego września. Oszczędności są mierzone na podstawie liczby transakcji mieszkańców oraz średnich różnic cen produktów w sieci i poza nią. Zakupy każdego mieszkańca są dodawane i rejestrowane, dzięki czemu powstaje ranking miast. Wyniki konkursu można obserwować na bieżąco na stronie internetowej allemiasto.pl.
Nadal trwa też rywalizacja indywidualna. 30 tys. złotych na zakupy marzeń to nagroda dla użytkownika największej polskiej platformy aukcyjnej Allegro, który zaprosi najwięcej swoich znajomych do korzystania z niej. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Allegro, który zarejestruje się na stronie internetowej allemiasto.pl.

Następnie powinien wskazać znajomego, który nie ma jeszcze konta na Allegro. Jeżeli znajomy dokona pełnej rejestracji oraz aktywacji konta to zapraszający uzyskuje jeden punkt. Wygra Allegrowicz, który zaprosi co najmniej 50 swoich znajomych i zgromadzi największą liczbą punktów. Z regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie internetowej allemiasto.pl w zakładce „Poleć znajomemu”.

Najnowsze informacje o akcji można znajdują się także w serwisach:
• Twitter: twitter.com/alleMIASTO
• Goldenline: goldenline.pl/grupa/allemiasto
• YouTube: youtube.com/user/alleMIASTO
• Spinacz: http://spinacz.pl/allemiasto

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group