Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1534
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dawka Energii ponownie wyjeżdża do Londynu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 14:02
Aktualizacja: 14:04
Autor: PAW
Fot. red
Członkowie wałbrzyskiego Teatru Tańca Współczesnego „Dawka Energii” przygotowują się do kolejnego wyjazdu do Londynu.

Przypomnijmy, że Dawka Energii w ubiegłym roku wystąpił gościnnie w teatrze Artsdepot w Londynie. Teraz nasi przedstawiciele pojadą do Anglii na Festiwal Teatrów Tańca "Keep on moving" w Londynie.

Wałbrzyski Teatr Tańca Współczesnego Dawka Energii tworzy grupa około 30 osób w bardzo zróżnicowanym wieku. Grupa została założona w 2008 roku przez Wandę Radłowską, która jest nie tylko założycielką, ale również liderką grupy. Za choreografię odpowiada Magdalena Radłowska. Członkowie teatru ćwiczą w WOK-u. Dawka Energii prezentowała się podczas Dni Wałbrzycha, a najnowsza projekt zatytułowany "Inwazja ruchem kontra atak przestrzeni. Twórczo zakręceni", który został zaprezentowany podczas ogólnopolskiego konkursu "Seniorzy w Akcji" stał się sławny w całym kraju.

Do Londynu pojedzie 21 osób. Tam wystąpią z profesjonalnym teatrem tańca Company of Elders, działającym przy teatrze Sadlers Wells. Dawka Energii ma swój występ zaplanowany na 17 czerwca. Będzie to jedyny reprezentant Polski na tym festiwalu. To wielkie wyróżnienie, ale zarazem wałbrzyszan czeka olbrzymie wyzwanie.

Koszt wyjazdu jest bardzo duży - 32 tys. zł (transport, stroje, noclegi, wyżywienie). Grupa poszukuje sponsorów, którzy dofinansują wyjazd. Osoby chętne do wsparcia Dawki Energii proszone są o kontakt z liderką grupy, Wandą Radłowską, tel: 692 609 556.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group