Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 3063
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Diagnosta Roku

Niedziela, 20 października 2019, 6:41
Aktualizacja: Wtorek, 22 października 2019, 8:35
Autor: red.
Wałbrzych: Diagnosta Roku
Fot. red.
Wczoraj w siedzibie Zespołu Szkół nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera w Wałbrzychu odbył się konkurs o tytuł Wałbrzyskiego Diagnosty Roku 2019. Była to już czwarta edycja konkursu.

Głównym celem tego cyklicznego konkursu jest podniesienie bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także promowanie stacji kontroli pojazdów, które zatrudniają zwycięskich diagnostów i podniesienie rangi kontrolerów wykonujących badania techniczne pojazdów. Organizatorem konkursu jest Sudecki Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji, a jego współorganizatorami Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu i Biuro Komunikacji Urzędu Miasta Wałbrzycha. Konkurs patronatem objął Roman Szełemej - Prezydent Wałbrzycha.

Konkurs, w którym udział wzięli diagności z prawie wszystkich wałbrzyskich stacji kontroli pojazdów składał się z trzech etapów i obejmował dwa zmagania teoretyczne i praktyczne wykonanie zadania. Zwycięzcą, nowym posiadaczem Pucharu Przechodniego Prezydenta Miasta Wałbrzycha i równocześnie posiadaczem tytułu Najlepszego Wałbrzyskiego Diagnosty Roku 2019 został Sławomir Skiba z SKP Skiba. Na drugim miejscu uplasował się Łukasz Sudakowski z Toyota Nowakowski, miejsce trzecie zajął Apoloniusz Imiołek, również z firmy Toyota Nowakowski, a miejsce czwarte Dawid Skarupa z Vega Car.

Twoja reakcja na artykuł?

9
45%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
10%
Złości
7
35%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group