Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2121
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dla Babć i Dziadków – bohaterów dobrej rady !

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 24 stycznia 2012, 6:27
Aktualizacja: 6:46
Autor: RED
Fot. użyczone
W minioną niedzielę – 22 stycznia 2012 roku – w gościnnej Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu, odbył się Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, dedykowany kochanym Babuniom i Dziadziusiom.

Była to szczególna okazja - Dzień Babci i Dziadka – jedno z najważniejszych świąt rodzinnych. Dlatego rozpoczynając spotkanie kadra Zespołu wyraziła ogromną wdzięczność tym szczególnym gościom koncertu, za wspaniałą obecność w życiu wnucząt, które śpiewają i tańczą w wałbrzyskim zespole. Wraz z podziękowaniem, za troskliwą opiekę nad dzieciakami i serdeczną życzliwość dla artystycznej pracy, złożono najszczersze i z głębi serca płynące życzenia: zdrowia, wielu sił w pięknej misji babci i dziadka, kochanych „bohaterów Dobrej Rady”.

Wyrażona została również wdzięczność Rodzicom i opiekunom za poświęcany czas i trud bezpiecznego przywożenia na zajęcia wychowanków Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.

Przedstawienie wraz z wierszami – specjalnymi dedykacjami dla Babć i Dziadków - trwało blisko 1,5 godziny. Trzy aktowa inscenizacja JASEŁEK, oparta na staropolskich tekstach, kolędach i pastorałkach przygotowana została według reżyserii, scenariusza i choreografii Grażyny Wołkowskiej – choreografa Zespołu. Wykonawcami było blisko 70 - cioro dzieci w wieku od 3 do 12 lat – członków Zespołu i Pieśni i Tańca „Wałbrzych” .

Aula PWSZ Wałbrzychu wypełniona była po brzegi. Zaproszeni goście dopisali i gromkimi brawami nagrodzili młodych wałbrzyskich artystów. Spotkanie zostało uwieńczone pamiątkowym zdjęciem.

Organizatorzy Koncertu Jasełkowego – Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” – składają serdeczne podziękowania władzom i pracownikom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu, za przygotowanie i udostępnienie miejsca prezentacji.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group