Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 2270
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dla kogo derby powiatu wałbrzyskiego?

Wiadomości: klasa okręgowa
Czwartek, 7 kwietnia 2011, 15:41
Aktualizacja: 20:12
Autor: MDvR
Fot. PAW
W 19. kolejce piłkarskiej okręgówki dojdzie do starcia fatalnie spisującego się na wiosnę Górnika Boguszów–Gorce – 3 porażki, stosunek bramek 0:14 z Juventurem Wałbrzych, który będzie się starał z pewnością kontynuować serię dwóch zwycięstw z rzędu.

Po ostatnim zwycięstwie wałbrzyszanie przesunęli się „oczko” wyżej na dwunastą pozycję, ale tyle samo punktów – 21 mają trzy inne zespoły: Biały Orzeł Mieroszów, Kryształ Stronie Śląskie, a także Iskra Jaszkowa Dolna. Aktualnie najlepszym bilansem bezpośrednich spotkań cieszą się zawodnicy Białego Orła i to oni są obecnie na dziewiątej pozycji w tabeli.

W 19. kolejce niezwykle ciekawie zapowiada się starcie bardzo dobrze prezentujących się wiosną Unii Złoty Stok i Gromu Witków. Pierwsi zapisali na swoim koncie 7 punktów, drudzy komplet – 9. Zdecydowany lider rozgrywek AKS Strzegom wybiera się do Ziębic na mecz z miejscową Spartą, ciężko przypuszczać aby gospodarze byli w stanie zatrzymać strzegomian, którzy kontynuują serię siedmiu zwycięstw z rzędu.

19. kolejka klasy okręgowej
Unia Złoty Stok – Grom Witków 10 kwietnia, 16:00 (pierwszy mecz 0:2)
Sparta Ziębice – AKS Strzegom 9 kwietnia, 16:00 (0:4)
Iskra Jaszkowa Dolna – Stal Świdnica 10 kwietnia, 16:00 (1:4)
Górnik Boguszów-Gorce – Juventur Wałbrzych 10 kwietnia, 16:00 (1:1)
Pogoń Pieszyce – Biały Orzeł Mieroszów 9 kwietnia, 16:00 (0:2)
Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko 10 kwietnia, 16:00 (0:2)
Włókniarz Kudowa Zdrój – Victoria Świebodzice 10 kwietnia, 16:00 (2:7)
Kryształ Stronie Śląskie – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 10 kwietnia, 16:00 (2:2)

1. AKS----------------18 – 46 – 52:20
2. Stal----------------18 – 38 – 51:30
3. Grom--------------18 – 35 – 49:18
4. Zjednoczeni Ż----18 – 34 – 30:22
5. Unia---------------18 – 31 – 36:22
6. Victoria------------18 – 31 – 45:30
7. Nysa---------------18 – 24 – 24:25
8. Pogoń-------------18 – 22 – 28:33
9. Biały Orzeł--------18 – 21 – 27:37
10. Kryształ----------18 – 21 – 28:40
11. Iskra-------------18 – 21 – 23:30
12. Juventur---------18 – 21 – 33:42
13. Zjednoczeni Ś.--18 – 19 – 24:37
14. Górnik------------18 – 16 – 14:37
15. Sparta------------18 – 14 – 17:32
16. Włókniarz--------18 – 9 – 23:49

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group