Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2498
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dni Wałbrzycha ciąg dalszy

Niedziela, 7 września 2014, 17:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 września 2014, 18:02
Autor: red.
Wałbrzych: Dni Wałbrzycha ciąg dalszy
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na stadionie przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu odbywały się kolejne imprezy i koncerty z okazji obchodów Dni Wałbrzycha, a całość imprezy zakończył efektowny pokaz fajerwerków.

Drugiego dnia obchodów Dni Wałbrzycha publiczności zaprezentowali się finaliści projektu "Wałbrzych ma Talent", między innymi Marlena Rozicka i Justyna Medeksza. Oprócz nich na scenie pojawił się Smuta i zespół "Thrudy". Gwiazdą wieczoru była natomiast Patrycja Markowska. Warto zaznaczyć, że podczas występu jedną z piosenek Patrycja Markowska zaśpiewała razem z Marleną Rozicką. Ze względu na niesprzyjającą aurę odwołany został występ Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzych".

Zespół Thrudy wystąpił w składzie Piotr Gorzelak - wokal, Krystian Brzeski - bas, Michał Stempczyński - gitara, Tomasz Kamiński - perkusja i Krzysztof Kupiec - gitara i sytezator. Zespół powstał w 2007 roku w Bełchatowie. Prezentuje styl alternatywny z elementami muzyki punk i rock. Jest zdobywcą nagrody publiczności na Festiwalu w Jarocinie w 2013 roku.

Patrycja Markowska - pochodząca z Warszawy piosenkarka, autorka tekstów, córka wokalisty zespołu Perfect. Zadebiutowała w 2001 roku albumem "Będę silna". Dwa lata później piosenkarka wydała drugi album: "Mój czas" a dwa lata później kolejny: "Nie zatrzyma nikt". W roku 2007 - album "Świat się pomylił". W 2010 - "Patrycja Markowska" a w roku 2013 - "Alter Ego". Patrycja Markowska w 2008 roku zdobyła tytuł Kobiety Roku Glamour. Jest laureatką wielu nagród muzycznych.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group