Niedziela, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3099
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dwa pytania do Igora Łasickiego – reprezentanta Polski do lat 17 w piłce nożnej

Wiadomości: Kraj
Czwartek, 21 czerwca 2012, 11:49
Aktualizacja: 11:52
Autor: red
Igor Łasicki, młody i utalentowany wychowanek Górnika Boguszów–Gorce i późniejszy zawodnik Górnika PWSZ Wałbrzych, udanie zadebiutował w reprezentacji Polski do lat 17. Igor obecnie gra w Zagłębiu Lubin. Niedawno wraz z kolegami z reprezentacji Polski U–17 uczestniczył w Mistrzostwach Europy w tej kategorii wiekowej i wywalczył 3. miejsce.

- Swoją karierę piłkarską zaczynałeś już jako młody chłopak.

Igor Łasicki: Piłka nożna od zawsze była moją największą pasją. Przypominam sobie, że jako dziecko zawsze wychodziłem na osiedlowe boisko, aby w każdej wolnej chwili móc pokopać piłkę wraz z kolegami z podwórka. Był to tradycyjny początek. Każdy młody chłopak bierze piłkę, zbiera ekipę, jest mecz.

- Pomimo wielu sukcesów i osiągnięć nadal pozostajesz zdrowo zdystansowany do siebie.

Igor Łasicki: Jeśli już miałbym siebie oceniać, to nie uznałbym siebie za zawodnika z talentem, nie wiadomo jakim, ani też z wybitną techniką. Ale spokojnie – nadrabiam te braki solidną pracą na treningach, walecznością oraz determinacją. Ja wiem, że wszystkiego opanowanego do perfekcji nie mam i przede mną jeszcze długa droga i dużo pracy. Staram się być lepszy piłkarsko, umiejętności poprawiać dzień po dniu.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group