Czytających: 4332

Wałbrzych: Dwucyfrówka z Zagłebiem

Poniedziałek, 21 czerwca 2021, 9:32
Aktualizacja: 9:39
Piłkarze Górnika Wałbrzych po raz kolejny odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo i pokonali rywala zza miedzy Zagłębie 11–1.

Jako pierwszy na listę strzelców w 8,. minucie wpisał się Marcin Kobylański, ale Zagłębie odpowiedziało skuteczną akcją już po 4 minutach i Przemysław Dobiega doprowadził do wyrównania. Przed przerwą to jednak biało-niebiescy zadali jeszcze dwa ciosy, a na listę strzelców wpisali się Piotr Krawczyk i ponownie Kobylański. W drugiej połowie na boisku istniał tylko jeden zespół. Cztery gole dla Górnika w drugiej odsłonie zdobył Michał Bartkowiak, trzy dołożył Piotr Krawczyk, a jedno trafienie jest autorstwa Dawida Rosickiego.

Zagłębie Wałbrzych - Górnik Wałbrzych 1-11 (1-3)

Zagłębie: Łobodziński - W.Smoczyk, Kostko, Wojciechowski, P,Smoczyk, Mlostek (70' Krut), Janiszewski, Fijałkowski, Michalak (83' Bukina), M.Dobiega, P.Dobiega (53' Górecki)

Górnik: Brzeziński (63' Bikowski) - Krawczyk, Sobiesierski, Rzeszotko (46' Biskup), Rosicki, M.Smoczyk, Frączek (60' Sowik), Kobylański, Orzech, Nowak (64' Domek), Chajewski (39' Bartkowiak).