Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1664
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzieci będą rywalizować w turnieju piłkarskim

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 listopada 2012, 15:01
Aktualizacja: 15:02
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Już w najbliższą niedzielę w hali wałbrzyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się halowy turniej piłki nożnej dla dzieci DECATHLON CUP.

Jest to pierwszy turniej organizowany przez Football Academy Wałbrzych, którego głównym sponsorem został sklep sportowy Decathlon Szczawno Zdrój. Impreza ta to początek współpracy polegającej przede wszystkim na popularyzacji piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w regionie. Wspólne działania będą opierały się także na niekonwencjonalnych działaniach marketingowych kreujących markę Decathlon oraz Football Academy Wałbrzych.

W odpowiedzi na zaproszenie organizatora do Wałbrzych przyjedzie m.in.: Lechia Dzierżoniów, UKS, 10 Bielawa, Gryf Świdnica, AKS Strzegom, Włókniarz Głuszyca, Orlik Kłodzko oraz lokalne zespoły Górnik Wałbrzych i MKS Szczawno Zdrój. Na turnieju pojawi się także oddział Football Academy z Legnicy.

Początek turnieju o godzinie 10:00. Organizatorzy zapowiadają wiele sportowych emocji, zaciętą rywalizację, konkurs rzutów karnych wśród kibiców, speakera, oprawę muzyczną oraz profesjonalnego fotografa.

Nagrody rzeczowe oraz puchary ufundował sklep sportowy Decathlon Szczawno Zdrój. Partnerem technicznym jest STUDIO RiP, które zajmie się fotografią sportową.

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group