Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 3329
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dzień Edukacji Narodowej w PSP nr 17 i PG nr 4 w dzielnicy Sobięcin

Sobota, 18 października 2014, 10:50
Autor: red
Wałbrzych: Dzień Edukacji Narodowej w PSP nr 17 i PG nr 4 w dzielnicy Sobięcin
Fot. użyczone
14 października w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 i Publicznym Gimnazjum nr 4 odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej – popularnie zwanym Dniem Nauczyciela.

W uroczystości uczestniczył Prezydent Roman Szełemej oraz radna Stefania Pawełek, ksiądz proboszcz Tadeusz Wróbel, przewodniczący Wspólnoty Samorządowej dzielnicy Sobięcin – Romuald Lindner, Prezes Stowarzyszenia Gwarków KWK „Victoria” i Kopalń Wałbrzyskich Sławomir Kaczmarek, a także Prezes Klubu Zapaśniczego UKS „Victoria” Waldemar Obuchowicz.

Uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów obu szkół, rozpoczęła się o godz. 10.00. Po części artystycznej głos zabrał Roman Szełemej. W swoim wystąpieniu podkreślił ważną rolę szkoły i nauczycieli w obecnych, bardzo szybko zmieniających się czasach. Zaznaczył wyjątkowo odpowiedzialny charakter pracy nauczycieli i złożył życzenia wszystkim pracownikom obu szkół.

W czasie uroczystości prezydent Roman Szełemej wręczył uczniowi PSP nr 17 – Jakubowi Misiowi - puchar i dyplom za wybitne osiągnięcia sportowe w turniejach zapaśniczych, a także przekazał uczniom PSP nr 17 i PG nr 4 podziękowania i upominki za udział w Narodowym Dniu Czytania organizowanym przez Bibliotekę pod Atlantami oraz Teatr Dramatyczny. Prezydent wręczył również nauczycielom nagrody za całokształt pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group