Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2706
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dzień Myśli Braterskiej w wałbrzyskim Hufcu ZHP

Wtorek, 7 marca 2017, 10:48
Aktualizacja: 10:51
Autor: red
Wałbrzych: Dzień Myśli Braterskiej w wałbrzyskim Hufcu ZHP
Fot. użyczone/Anetta Chryczyk
W siedzibie wałbrzyskiego Hufca Ziemi Wałbrzyskiej miało miejsce niezwykłe wydarzenie – Dzień Myśli Braterskiej.

Program artystyczny przygotowany został przez druhnę phm. Annę Orzech wraz z 112 Wałbrzyską Drużyną Harcerską "Awaria". Warto tutaj dodać, że program ten wywarł ogromne, pozytywne wrażenie na oglądających.
Na widowni, wśród drużynowych, przybocznych, instruktorów Hufca, znaleźli się również niezapomniani, nasi Przyjaciele - Wiceprezydent Wałbrzycha Druh Zygmunt Nowaczyk (Przewodniczący Rady Przyjaciół Harcerstwa) oraz Druh Dariusz Piątek, który reprezentował harcerzy na emigracji, a m. in. specjalnie na tę uroczystość przybył do Wałbrzycha.

Po części artystycznej, głos zabrał hm. Piotr Pastuszek, który przywitał wszystkich gości. Następnie Druh Zygmunt Nowaczyk, w imieniu własnym i Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, złożył życzenia wszystkim harcerkom i harcerzom. Po części oficjalnej spotkania nastąpił czas na pląsy i zabawy kadry Hufca. Warto tutaj dodać, że w tych zabawach uczestniczyli przedstawiciele wszystkich środowisk harcerskich Ziemi Wałbrzyskiej, bardzo miło spędzając ze sobą czas.

Uroczystość zakończyła się wspólnym zawiązaniem kręgu i puszczeniem "Iskry Braterskiej, Harcerskiej Przyjaźni".
W trakcie uroczystości druhna Anna Orzech podziękowała za wsparcie i pomoc w organizacji: 112 Wałbrzyskiej Drużynie Harcerskiej "Awaria", Druhnie Elżbiecie Brzyskiej, Druhowi Aleksandrowi Orzechowi, Druhowi Arturowi Malindze, Druhowi Krzysztofowi Brzyskiemu

Zdjęcia: Anetta Chryczyk

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group