Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 5150
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Dzień Pracownika Socjalnego w PCPR

Środa, 21 listopada 2018, 11:44
Aktualizacja: 13:30
Autor: red
powiat wałbrzyski: Dzień Pracownika Socjalnego w PCPR
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
W dniu 21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego.

Jest to święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Z tej okazji w imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego: Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski oraz Członek Zarządu Mirosław Potapowicz zaprosili na uroczyste spotkanie pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, aby podziękować za pracę na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców powiatu - trudną, wymagającą ofiarności i odpowiedzialności. Na ręce pracowników złożono listy gratulacyjne, wręczono kwiaty i zaproszono na słodki poczęstunek.

Wioleta Kostiańczuk-Tulikowska- dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu, Magda Tajduś- dyrektor Domu Dziecka w Jedlinie Zdroju, Iwona Suchocka- dyrektor Domu Dziecka „CATHARINA” w Nowym Siodle oraz Marta Woźniak- dyrektor Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Wałbrzychu zostały wyróżnione nagrodą pieniężną za trud i poświęcenie w codziennej pracy.

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego życzy wszystkim pracownikom socjalnym, aby ten trudny zawód cieszył się poważaniem, uznaniem i zaufaniem społeczeństwa, aby pomoc niesiona drugiemu człowiekowi stała się prawdziwym spełnieniem, przynosiła satysfakcję, a jej efektem był zawsze uśmiech i ludzka życzliwość. Najlepsze życzenia zdrowia, a także wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
40%
Smuci
1
20%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group