Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 4023
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Łomnica: Dziki zachód

Środa, 11 sierpnia 2021, 7:43
Aktualizacja: 7:44
Autor: red
REGION, Łomnica: Dziki zachód
Fot. użyczone
Miniona sobota upłynęła nam w klimacie Dzikiego Zachodu. Nie wyjeżdżając z kraju można było przenieść się na jeden dzień do Stanów Zjednoczonych i na własnej skórze przekonać się, jak wygląda prawdziwe rodeo.

Ranczerzy w kapeluszach i butach z ostrogami, piękne konie, duże samochody oraz świetna muzyka sprawiły, że imprezę Sudezian Rodeo Cup na Ranczo Peczudo w Łomnicy zapamiętamy na długo.

Ranczo Peczudo wspólnie z Gminą Głuszyca, Podziemnym Miastem Osówka oraz Centrum Kultury i Miejską Biblioteką Publiczną, zorganizowały kolejną edycję zawodów dla miłośników rodeo. W porównaniu z rokiem ubiegłym, tegoroczne wydarzenie przyciągnęło o wiele więcej osób. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w siedmiu różnych i bardzo trudnych konkurencjach, polegających m.in. na zagonieniu oznaczonego wylosowanym kolorem cielaka do zagrody lub złapanie na lasso i powalenie go na ziemię. Konkurencje miały na celu pokazać poziom techniczny zawodników oraz ich umiejętności współpracy.

Zwycięzcy zdobyli puchary i atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów i patronów wydarzenia. Świetna pogoda, dobre jedzenie, piękne okoliczności przyrody i rewelacyjna atmosfera sprawiły, że każdy przybyły na Ranczo Peczudo nie mógł się nudzić ani narzekać na brak atrakcji. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli znów uczestniczyć w kolejnej edycji i kibicować zawodnikom w ich zmaganiach.

Twoja reakcja na artykuł?

5
63%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
38%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group