Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 5009
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Eksperci tabliczki

Poniedziałek, 5 października 2020, 7:38
Aktualizacja: Wtorek, 6 października 2020, 8:04
Autor: red
Wałbrzych: Eksperci tabliczki
Fot. użyczone
Za nami X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZSP nr 5 w Wałbrzychu.

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna prowadzona w szkołach na całym świecie. W tym roku przystąpiło do niej ponad 5 tysięcy szkół – w tym nasza, czyli Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Wałbrzychu. Akcję przeprowadzono pod hasłem:
„Młodzi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”

Przygotowania rozpoczęto już prawie dwa tygodnie wcześniej. Uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia, przygotowali plakaty, którymi udekorowali korytarze szkolne oraz wystosowano list do rodziców informujący o akcji.

2 października, czyli w miniony piątek, uczniowie klasy 4a sprawdzali wiedzę kolegów, koleżanek, ale też nauczycieli i pracowników szkoły. W tym dniu dzieci stały się egzaminatorami. Byli to Julia, Wiktor i Hektor z klasy 4a. Asystowali im dzielnie koledzy. Egzaminowani wypełniali karty z zadaniami. Jeśli odpowiedzi były poprawne, wręczano specjalny certyfikat i przyznawano tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Zabawa była przednia. Każdy chciał być ekspertem, ale niestety, nie każdy nim jest… Nic jednak straconego, bowiem w przyszłym roku szkolnym też przystąpimy do akcji!

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group