Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 8046
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Empatia doceniona

Środa, 1 marca 2023, 12:37
Aktualizacja: 13:09
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Empatia doceniona
Fot. KMP Wałbrzych
I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu mł. insp. Tomasz Kościcki podziękował mieszkańcowi powiatu wałbrzyskiego za pomoc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 14 lutego 2023 roku w Strudze w godzinach wieczornych. Wówczas Grzegorz Kostecki zauważył spacerującego bez celu starszego mężczyznę, który stwarzał wrażenie zdezorientowanego i zagubionego. Zainteresował się seniorem próbując ustalić co się stało. Mężczyzna nie wiedział gdzie się znajduje i co robi w tym miejscu. Pan Grzegorz natychmiast zadzwonił na numer alarmowy informując o całej sytuacji. Przybyły na miejsce patrol Policji ustalił, iż mężczyzna to zaginiony 77-letni mieszkaniec Wałbrzycha, którego od kilku godzin szukały służby i rodzina.

Dzięki szybkiej reakcji Pana Grzegorza Kosteckiego i powiadomieniu odpowiednich służb, mieszkaniec Wałbrzycha odnalazł się cały i zdrowy.

Wczoraj I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podziękował Panu Grzegorzowi Kosteckiemu za empatię i właściwą postawę. Dodał, iż jego czyn stanowi niewątpliwe wsparcie dla działań wałbrzyskiej Policji, a chęć reagowania i wspierania instytucji dbających o bezpieczeństwo publiczne są godne uznania i stanowią wzór do naśladowania dla całego społeczeństwa.

Twoja reakcja na artykuł?

19
73%
Cieszy
3
12%
Hahaha
2
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
1
4%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group