Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4272
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Feralni pracownicy

Wtorek, 1 grudnia 2020, 6:34
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Feralni pracownicy
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch mieszkańców Boguszowa–Gorc, a przy okazji pracowników firmy mającej swoją siedzibę w wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko, odpowie przed sądem za kradzież akumulatorów z terenu przedsiębiorstwa.

Do zgłoszenia kradzieży akumulatorów doszło w miniony piątek przy ul. Gagarina w Wałbrzychu. Działając wspólnie dwóch sprawców w ciągu ostatnich tygodni miało wykraść z siedziby firmy sześć akumulatorów o wartości blisko 4 tysięcy złotych. Kiedy właściciel zorientował się, że od dłuższego czasu był okradany, poinformował o tym fakcie policjantów pierwszego komisariatu, a funkcjonariusze rozpoczęli działania operacyjne w celu zatrzymania osób odpowiedzialnych za dokonanie kradzieży.

Pierwszy z podejrzanych – 26-latek - wpadł już po 2 godzinach od zgłoszenia w Jabłowie, kiedy był w odwiedzinach u najbliższej rodziny. Późnym wieczorem w rękach mundurowych znalazł się również drugi ze sprawców - 35-latek. On to natomiast został zatrzymany na terenie Boguszowa-Gorc.

Podczas czynności procesowych obaj podejrzani przyznali się do winy. 26-latek dodatkowo odpowie za kradzież 24 listopada tego roku 150 litrów paliwa, gdzie straty oszacowane zostały na kwotę 660 złotych. Za popełnione przestępstwa obu mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. O ich losie zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
5
71%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
14%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group