Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 2329
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festyn „Rodzinna Zabawa”

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 11 czerwca 2012, 5:45
Aktualizacja: 9:23
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W sobotę 9 czerwca 2012 roku odbył się festyn „Rodzinna Zabawa” na boisku szkolnym za byłym hotelem „Sudety” na Starym Zdroju.

W trakcie imprezy odbyło się wiele konkursów i zabaw, w których rywalizowały ze sobą nie tylko dzieci, ale również całe rodziny. Dzieci zmagały się w następujących konkurencjach: w rzucie do kosza, krzyżówce profilaktycznej, odbijaniu piłeczki pingpongowej, konkursie plastycznym„Moja Rodzina”, grupowym skakaniu przez skakankę oraz kręceniu hula hopem. We wszystkich konkursach wystartowało ponad 150 dzieci, każde otrzymało nagrodę lub upominek. Największą atrakcją było jedzenie pączków na czas, również wśród dorosłych.

Rodziny wzięły udział w quizie „Z jakiego to filmu?” oraz w popularnej niegdyś zabawie „głuchy telefon”. Natomiast panowie testowali swoją siłę w przeciąganiu liny. Wybrano również „Miss i Mistera 2012 dzielnicy Stary Zdrój”. Zwycięzcami zostali: Dominika Gołębiowska i Marek Kacica.

Odbyły się też pokazy: wozu strażackiego oraz radiowozu policji i Straży Miejskiej. Dzieci nie tylko mogły obejrzeć pojazd strażników, ale również wzięły udział w przygotowanym przez nich konkursie plastycznym. Maluchy za darmo skorzystały także z dmuchanej zjeżdżalni i skoczni.

Rozegrano dwa turnieje piłkarskie do lat 15 i powyżej 15 lat. Łącznie wystartowało 15 drużyn. Nagrody i medale wręczyli piłkarzom Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej i przewodniczący rady fundacji „Z Całego Serca” Anatol Szpur.

Imprezę zorganizowano przy współpracy Rady Wspólnoty Samorządowej „Stary Zdrój”, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 i Fundacja „Z Całego Serca”, OSiR Wałbrzych oraz radnego miejskiego Pawła Szpura.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group