Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 2683
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finaliści "Bezpiecznego kierowcy" wyłonieni

Niedziela, 5 maja 2019, 10:17
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Finaliści "Bezpiecznego kierowcy" wyłonieni
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na terenie wałbrzyskiej fabryki Toyoty odbyła się finałowa rozgrywka w ramach konkursu "Bezpieczny kierowca 2019", a na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu najlepsi uczestnicy w poszczególnych kategoriach odebrali wyróżnienia.

Akcja „Bezpieczny kierowca” to cykl bezpłatnych szkoleń zakończonych konkursem, który wyłania „Bezpiecznego kierowcę” roku. Celem akcji jest podniesienie świadomości z zakresu bezpieczeństwa, ekologii i kultury w ruchu drogowym. Kierowcy w trakcie szkoleń ćwiczą umiejętności unikania zagrożeń wynikających z ekstremalnych sytuacji na drodze, trenują też płynną, ekonomiczną jazdę. Wczorajsza rozgrywka miała na celu wyłonienie 3 najlepszych uczestników w 3 kategoriach: kobiet, mężczyzn i pracowników Toyota Motor Manufacturing Poland.

W kategorii kobiet najlepsza okazała się Iwona Stańko, na drugim miejscu znalazła się Agnieszka Pulnowska, a na miejscu trzecim Joanna Rutkowska. W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zdobył Rafał Sycha, drugie miejsce Michał Mazur, trzecie miejsce Damian Wędrychowicz. W kategorii "Pracownik TMMP" na pierwszym miejscu znalazł się Maciej Małecki, na drugim Marcin Ziemniak, a na trzecim miejscu Marcin Stachowiak. Wielki finał odbędzie się w czerwcu, podczas "Dolnośląskiego Rajdu o Kropelce", a jego zwycięzca otrzyma tytuł "Bezpiecznego kierowcy 2019".

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group