Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2751
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Galeria Victoria będzie pełna atrakcji we wrześniu

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 5 września 2012, 17:35
Aktualizacja: 18:31
Autor: red
Fot. red
Na najbliższe tygodnie Galeria Victoria przygotowała dla swoich klientów ciekawe imprezy, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom hip–hopu, breakdance’u, a także gier komputerowych czy motocykli i quadów.

Już 8 września, czyli w nadchodzącą sobotę, w Galerii Victoria odbędzie się Hip and Brake Dance Show. Tydzień później, 15 i 16 września, klienci centrum handlowego będą mieli okazję podziwiać po raz pierwszy w Wałbrzychu pokazy skoków motocyklowych FMX Freestyle. Natomiast w dniach 21-23 września Galerię Victoria powinni koniecznie odwiedzić amatorzy gier komputerowych, bo właśnie wtedy
w największym wałbrzyskim centrum handlowym zorganizowana zostanie impreza pod hasłem „Game Session – The Future is Now”.

- Najbliższe trzy weekendy w Galerii Victoria to okazja na doskonałą zabawę dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Będzie można nie tylko zobaczyć widowiskowe popisy tancerzy hip-hop, ale również wziąć udział w warsztatach, podczas których będzie okazja, aby poznać tajniki tych coraz bardziej popularnych w Polsce stylów tańca. Dużo emocji zagwarantują wałbrzyszanom także pokazy skoków motocyklowych FMX Freestyle. Z kolei szczególną atrakcją dla miłośników gier, obok nowości i gier znanych już na rynku, będą gry komputerowe oraz konsole do gier z lat 80-tych, które będzie można podziwiać w naszym centrum handlowym – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor obiektu Galeria Victoria.

Okazuje się, że początek roku szkolnego wcale nie musi być nudny – wystarczy tylko odwiedzić Galerię Victoria w sobotę, 8 września. Na wszystkich miłośników kultury ulicznej czekać będzie wiele atrakcji. W ramach imprezy Hip and Brake Dance Show, o godz. 11.00 rozpoczną się otwarte warsztaty hip-hopu oraz breakdance’u, w których będą mogli wziąć udział wszyscy chętni. Zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy: Paweł „Buli” Kokowski oraz Małgorzata Konat – „Gosia”. Po warsztatach odbędą się pokazy obu stylów tanecznych, a następnie tancerze zmierzą się ze sobą w zawodach, które będą podzielone na dwie kategorie – soliści breakdance i soliści hip hop. Pula nagród to 2 000 zł. Około godziny 15.00 wystąpi ZGAS, mistrz Polski w beatboxingu, technice polegającej na naśladowaniu głosem różnych rytmów i dźwięków. Finał imprezy zaplanowano na godz. 16.00. Dodatkowo, przez cały czas jej trwania (od godz. 11.00 do 17.00), prowadzone będą warsztaty graffiti oraz taneczne improwizacje na przygotowanej w tym celu specjalnej podłodze.
O oprawę muzyczną zadba DJ Domel, a imprezę poprowadzi „Dejot” – Bartek Urbanowicz.

W sobotę i niedzielę, 15-16 września, w Wałbrzychu odbędzie się XII i XIII runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej oraz XVIII runda Pucharu Polski w Cross Country MOTOHAŁDA VI. W ramach tych zawodów w Galerii Victoria będzie można obejrzeć emocjonujące pokazy skoków motocyklowych FMX Freestyle, w których udział weźmie m.in. Bartek Ogłaza – wielokrotny mistrz Polski i zawodnik Mistrzostw Świata Red Bull Night of the Jump. Pokazy tego typu odbędą się po raz pierwszy na Dolnym Śląsku. Oglądać je będzie można w sobotę i niedzielę, w godz. 15.00-20.00. Również w Galerii Victoria miejsce będzie mieć uroczyste zakończenie zawodów.

Z kolei w dniach 21-23 września, na trzy dni Galeria Victoria zamieni się w Multimedialne Królestwo Rozrywki za sprawą imprezy pod hasłem „Game Session – The Future is Now”. „Game Session” umożliwia testowanie zarówno tych najpopularniejszych, uznanych na rynku gier, prezentowanych przez najlepszych polskich wydawców, jak również premierowych nowości. Opowiadać o nich będą specjaliści zajmujący się obsługą imprezy. To właśnie od nich usłyszymy o wielu ciekawostkach, turniejach oraz konkursie F1, w którym do wygrania będzie konsola do gier PSP. Wśród szerokiej gamy gier każdy będzie mógł znaleźć coś, co odpowiada jego zainteresowaniom i gustom. Wszystkie stanowiska oznaczone zostaną symbolami zgodnymi z systemem PEGI (Ogólnoeuropejski System Klasyfikacji Gier), co na pewno znacznie ułatwi wybór rodzicom, którzy w dniach 21-23 września zdecydują się odwiedzić Galerię Victoria wraz ze swoimi pociechami. Symbole te podają najważniejsze powody, dla których konkretna gra przeznaczona jest dla danej grupy wiekowej. Klienci Galerii Victoria będą mieli do dyspozycji dwa symulatory Formuły 1, stanowisko z wyścigami samochodowymi oraz cztery konsole do gier. Dodatkową atrakcję będą stanowiły stare gry i konsole do gier z lat 80-tych. Odwiedzający imprezę będą mogli też stanąć na scenie i zaprezentować swoje talenty przed szerszą publicznością, a dla miłośników tańca DJ przygotuje specjalny podkład.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group