Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4842
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Galeria Victoria w karnawałowych rytmach – koncert Jose Torresa & Havana Dreams

Poniedziałek, 24 lutego 2014, 16:15
Aktualizacja: Wtorek, 25 lutego 2014, 7:29
Autor: Ina
Wałbrzych: Galeria Victoria w karnawałowych rytmach – koncert Jose Torresa & Havana Dreams
Fot. Ina
Przez cały weekend – 22 i 23 lutego – w Galerii Victoria czekały na nas karnawałowe niespodzianki. Taniec, śpiew, konkursy, pokazy – to tylko część atrakcji, które przygotowano dla mieszkańców Wałbrzycha. Głównym punktem eventu był koncert znanego muzyka z Kuby wraz z zespołem – Jose Torres & Havana Dreams.

Przez cały weekend atrakcji było naprawdę wiele. W sobotę odbyły się: konkurs wiedzy o Kubie, w którym można było wygrać „kubańskie atrybuty” – cygara i rum, konkurs karnawałowych strojów dla przedszkolaków, pokaz mody - strojów karnawałowych, a także prezentacja zabytkowych samochodów, które są charakterystyczną cechą kubańskich ulic. Nie zabrakło barmańskiego show, degustacji kubańskich potraw i drinków, ani pokazów w wykonaniu reprezentantów szkoły tańca „Havana”. Wszyscy chętni mogli także spróbować własnych sił w zumbie oraz salsie.

W niedzielę, nim odbył się koncert, na wałbrzyszan czekały zabawy z nagrodami oraz kolejny pokaz mody i taneczne show. Ponadto przez dwa weekendowe dni dla zgromadzonych śpiewała Justyna Medeksza.

- Jestem zachwycona pokazami tańca – mówiła Ewa.

Havana Dreams to zespół działający pod okiem Jose Torresa – kubańskiego artysty, który od ponad 25 lat występuje na polskiej scenie muzycznej. Grupa specjalizuje się nie tylko w tradycjonalnej muzyce kubańskiej, ale również w nowym stylu młodego pokolenia – Timbie. W szeregach zespołu występują muzycy pochodzący z Kuby oraz z Polski.

Występ grupy był głównym – jakże trafnym - punktem całego eventu. Wałbrzyska publiczność chętnie wysłuchała koncertu, podśpiewując razem z zespołem bardziej znane utwory.

- Koncert był fantastyczny. Zespół ma w sobie mnóstwo energii – ocenia pan Arkadiusz. – Oby więcej takich wydarzeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group