Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 1792
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Game Session w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 20 września 2012, 12:57
Aktualizacja: 13:30
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W dniach 21–23 września, na trzy dni Galeria Victoria zamieni się w Multimedialne Królestwo Rozrywki za sprawą imprezy pod hasłem „Game Session – The Future is Now”.

„Game Session” umożliwia testowanie zarówno tych najpopularniejszych, uznanych na rynku gier, prezentowanych przez najlepszych polskich wydawców, jak również premierowych nowości. Opowiadać o nich będą specjaliści zajmujący się obsługą imprezy. To właśnie od nich usłyszymy o wielu ciekawostkach, turniejach oraz konkursie F1, w którym do wygrania będzie konsola do gier PSP.

Wśród szerokiej gamy gier każdy będzie mógł znaleźć coś, co odpowiada jego zainteresowaniom i gustom. Wszystkie stanowiska oznaczone zostaną symbolami zgodnymi z systemem PEGI (Ogólnoeuropejski System Klasyfikacji Gier), co na pewno znacznie ułatwi wybór rodzicom, którzy zdecydują się odwiedzić Galerię Victoria wraz ze swoimi pociechami w dniach 21-23 września. Symbole te podają najważniejsze powody, dla których konkretna gra przeznaczona jest dla danej grupy wiekowej.

Klienci Galerii Victoria będą mieli do dyspozycji dwa symulatory Formuły 1, stanowisko z wyścigami samochodowymi oraz cztery konsole do gier. Dodatkową atrakcję będą stanowiły stare gry i konsole do gier z lat 80-tych. Odwiedzający imprezę będą mogli też stanąć na scenie i zaprezentować swoje talenty przed szerszą publicznością, a dla miłośników tańca DJ przygotuje specjalny podkład.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group