Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 2086
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gangsterzy PrzeWAŁki nadciągają

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 9 kwietnia 2013, 6:20
Aktualizacja: 8:48
Autor: organizatorzy
Fot. użyczone
Równo 30 zgłoszeń napłynęło do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na XV już Ogólnopolską Giełdę Kabaretową „PrzeWAŁka”. Kabarety prześcigają się w skeczach.

- Teraz musimy wybrać 6 grup lub standupowców. Oglądamy ich materiały filmowe. Zachwyca nas nie tylko pomysł na dobry humor, ale i profesjonalny warsztat, prezentowany także przez młode grupy. Kabareciarze nie boją się trudnych tematów. Najlepsi z najlepszych wystąpią w maju przed publicznością i jurorami, którymi w tym roku będą: Aldona Jankowska, Dorota Barańska i Tadeusz Kwinta – mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.

XV Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „PrzeWAŁka” z uwagi na swój jubileusz będzie miała szczególną oprawę, tym razem zajrzymy do półświatka gangsterów. Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza 10 i 11 maja o godz. 18.00 do Hotelu Maria w Wałbrzychu. W roli ojca chrzestnego - Jerzy Kryszak, wystąpią (oprócz ubiegających się o nagrody): Kabaret Jurki, Artur Andrus z zespołem oraz kabaret Weźrzesz, ubiegłoroczny zwycięzca.

Bilety już w sprzedaży: 110 zł (dwa dni), 80 zł (jeden dzień). Istnieje możliwość zakupu biletu za pośrednictwem internetu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group