Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 4716
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Głośna muzyka doprowadziła go do celi

Wtorek, 8 marca 2022, 9:26
Aktualizacja: 9:27
Autor: red
Wałbrzych: Głośna muzyka doprowadziła go do celi
Fot. KMP Wałbrzych
W niedzielne popołudnie dzielnicowi pierwszego komisariatu otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu spokoju przez lokatora jednego z mieszkań na Piaskowej Górze. Mężczyzna od godzin porannych miał bardzo głośno puszczać muzykę, nie licząc się z sąsiadami.

Na interwencję do budynku usytuowanego przy ul. Malczewskiego w Wałbrzychu dzielnicowi z „jedynki” udali się około godziny 12:30. Podczas wykonywanych czynności ustalili, że mężczyzna znajdujący się w mieszkaniu jest poszukiwany przez policjantów kryminalnych tej jednostki. Okazało się, że to właśnie 28-latek 24 listopada 2021 roku najpierw zabrał z półek sklepowych jednej z wałbrzyskich drogerii perfumy o łącznej wartości ponad 400 złotych, a następnie uciekając zaatakował interweniującego pracownika ochrony. Wałbrzyszanin został zatrzymany i noc spędził w jednej z cel wałbrzyskiej komendy.

Następnego dnia w trakcie przesłuchania podejrzany przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym. 28-latkowi za kradzież rozbójniczą grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

2
9%
Cieszy
9
41%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
10
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group