Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 2747
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Górnik poznał terminarz

Piątek, 8 lipca 2016, 15:18
Aktualizacja: 15:22
Autor: PAW
REGION: Górnik poznał terminarz
Fot. red
Opolski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi, gr. III na sezon 2016/2017.

Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 30 lipca do 20 listopada. Nadwiślan Góra zastąpi Ruch Zdzieszowice, jeśli złoży skuteczne odwołanie od decyzji o nieprzyznaniu licencji na grę w III lidze.

Kolejka 1 - 30-31 lipca:

Miedź II Legnica - BKS Stal Bielsko-Biała
KS Polkowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Unia Turza Śląska - Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze
Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice Śląskie
Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra - Górnik Wałbrzych
Stal Brzeg - Olimpia Kowary

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia:

BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych
Rekord Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra
Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śląskie - Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław - Olimpia Kowary
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica - KS Polkowice

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia:

KS Polkowice - BKS Stal Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica
Olimpia Kowary - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - Stal Brzeg
Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra - Skra Częstochowa
Górnik Wałbrzych - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 4 - 17 sierpnia:

BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Górnik Wałbrzych
Pniówek Pawłowice Śląskie - Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica - Olimpia Kowary
KS Polkowice - Unia Turza Śląska

Kolejka 5 - 20-21 sierpnia:

Unia Turza Śląska - BKS Stal Bielsko-Biała
Olimpia Kowary - KS Polkowice
Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica
Piast Żmigród - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg
Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Górnik Wałbrzych - Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia:

BKS Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Górnik Wałbrzych
Stal Brzeg - Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska - Olimpia Kowary

Kolejka 7 - 3-4 września:

Olimpia Kowary - BKS Stal Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów - Unia Turza Śląska
Piast Żmigród - KS Polkowice
Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 8 - 10-11 września:

BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Górnik Wałbrzych
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice
KS Polkowice - Śląsk II Wrocław
Unia Turza Śląska - Piast Żmigród
Olimpia Kowary - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 9 - 17-18 września:

Lechia Dzierżoniów - BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Żmigród - Olimpia Kowary
Śląsk II Wrocław - Unia Turza Śląska
Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice
Falubaz Zielona Góra - Miedź II Legnica
Górnik Wałbrzych - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Skra Częstochowa - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze

Kolejka 10 - 1-2 października:

BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław - Skra Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Górnik Wałbrzych
KS Polkowice - Falubaz Zielona Góra
Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice
Olimpia Kowary - Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród

Kolejka 11 - 8-9 października:

Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała
Śląsk II Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Kowary
Falubaz Zielona Góra - Unia Turza Śląska
Górnik Wałbrzych - KS Polkowice
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Skra Częstochowa - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg

Kolejka 12 - 15-16 października:

BKS Stal Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica - Skra Częstochowa
KS Polkowice - Rekord Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska - Górnik Wałbrzych
Olimpia Kowary - Falubaz Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław

Kolejka 13 - 22-23 października:

Śląsk II Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych - Olimpia Kowary
Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska
Skra Częstochowa - KS Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław

Kolejka 14 - 29-30 października:

BKS Stal Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
KS Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska - Skra Częstochowa
Olimpia Kowary - Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych
Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra
Śląsk II Wrocław - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 15 - 5-6 listopada:

Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra - Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa - Olimpia Kowary
Pniówek Pawłowice Śląskie - Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze - KS Polkowice
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 16 - 12-13 listopada:

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
KS Polkowice - Stal Brzeg
Unia Turza Śląska - Górnik II Zabrze
Olimpia Kowary - Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów - Skra Częstochowa
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
Śląsk II Wrocław - Górnik Wałbrzych
Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 17 - 19-20 listopada:

Falubaz Zielona Góra - BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa - Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze - Olimpia Kowary
Stal Brzeg - Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław - KS Polkowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Miedź II Legnica

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group