Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 3010
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Górnik Wałbrzych ma najlepszych oldboyów

Wtorek, 1 lutego 2011, 19:49
Aktualizacja: Środa, 2 lutego 2011, 11:38
Autor: PAW
Wałbrzych: Górnik Wałbrzych ma najlepszych oldboyów
Mistrzowska drużyna Górnika Wałbrzych
Fot. PAW
W hali wałbrzyskiego OSiR–u odbyła się IV i zarazem ostatnia runda Wałbrzyskiej Ligi Oldboyów. Po rozegraniu wszystkich meczów okazało się, że najlepszą ekipą dysponuje wałbrzyski Górnik.

Wyniki IV rundy:

GÓRNIK WAŁBRZYCH - IPE CHYLIŃSKI 2:0
SZCZAWNO-ZDRÓJ - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 0:6
WŁÓKNIARZ WALIM - VICTORIA WAŁBRZYCH 2:4
TELEFONY U KALIEGO - KAMIENNA GÓRA 2:2
CZARNI WAŁBRZYCH - SZCZAWNO-ZDRÓJ 4:0
WŁÓKNIARZ WALIM - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1:3
VICTORIA WAŁBRZYCH - IPE CHYLIŃSKI 0:2
CZARNI WAŁBRZYCH - TELEFONY U KALIEGO 0:3
KAMIENNA GÓRA - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 1:5
GÓRNIK WAŁBRZYCH - SZCZAWNO-ZDRÓJ 3:2
TELEFONY U KALIEGO - VICTORIA WAŁBRZYCH 0:1
CZARNI WAŁBRZYCH - WŁÓKNIARZ WALIM 1:2
IPE CHYLIŃSKI - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2:1
TELEFONY U KALIEGO - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1:2
SZCZAWNO-ZDRÓJ - KAMIENNA GÓRA 1:1
CZARNI WAŁBRZYCH - VICTORIA WAŁBRZYCH 1:2
WŁÓKNIARZ WALIM - ZAGŁEBIE WAŁBRZYCH 1:6
IPE CHYLIŃSKI - KAMIENNA GÓRA 1:3
GÓRNIK WAŁBRZYCH - VICTORIA WAŁBRZYCH 5:1

Tabela:

1. GÓRNIK WAŁBRZYCH 37 PKT 42-18
2. IPE CHYLIŃSKI 30 PKT 34-21
3. TELEFONY U KALIEGO 28 PKT 40-23
4. VICTORIA WAŁBRZYCH 26 PKT 31-30
5. CZARNI WAŁBRZYCH 26 PKT 29-28
6. ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 25 PKT 38-21
7. KAMIENNA GÓRA 15 PKT 23-37
8. WŁÓKNIARZ WALIM 9 PKT 21-47
9. MKS SZCZAWNO-ZDRÓJ 6 PKT 18-51

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW:

RYDZEWSKI GRZEGORZ - GÓRNIK WAŁBRZYCH 18
SZYDŁOWSKI HENRYK - IPE CHYLIŃSKI 17
KALINOWSKI MARIUSZ - TELEFONY U KALIEGO 12
RZECZYCKI ROBERT - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 10
ZARZYCKI MARIUSZ - VICTORIA WAŁBRZYCH 9
BORCOŃ JAROSŁAW - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 8
WILIŃSKI ROBERT - VICTORIA WAŁBRZYCH 8
WASZAK JAROSŁAW - TELEFONY U KALIEGO 8
TATUŚKO MARIUSZ - GÓRNIK WAŁBRZYCH 8
ŻAMOJCIN MAREK - CZARNI WAŁBRZYCH 8
NR 8 - WŁÓKNIARZ WALIM 7
MATUSZAK RADOSŁAW - VICTORIA WAŁBRZYCH 7
ZACZKIEWICZ GRZEGORZ - SZCZAWNO-ZDRÓJ 7
SZATKOWSKI ARTUR - CZARNI WAŁBRZYCH 7
OTOK MIROSŁAW - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 6
BOBER ALEKSANDER - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 6
KMIECIK SŁAWOMIR - TELEFONY U KALIEGO 6
BANACH DARIUSZ - KAMIENNA GÓRA 6
SZYMANIAK JACEK - KAMIENNA GÓRA 5
WITEK MARIUSZ - IPE CHYLIŃSKI 5
CUPIAŁ SEBASTIAN - GÓRNIK WAŁBRZYCH 5
OSUCHOWSKI EDWARD - TELEFONY U KALIEGO 4
PIECHOCKI EUGENIUSZ - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 3
KOŁODZIEJ TADEUSZ - WŁÓKNIARZ WALIM 3
BUDNIK KRZYSZTOF - VICTORIA WAŁBRZYCH 3
MARCINIAK DAMIAN - TELEFONY U KALIEGO 3
KIEŁBASA MIROSŁAW - KAMIENNA GÓRA 3
RESEL TOMASZ - IPE CHYLIŃSKI 3
KOWALEWSKI MARIUSZ - IPE CHYLIŃSKI 3
BACHMATIUK GRZEGORZ - GÓRNIK WAŁBRZYCH 3
ŚWIĘTANOWSKI PAWEŁ - CZARNI WAŁBRZYCH 3
NR 5 - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2
MNISZ WOJCIECH - WŁÓKNIARZ WALIM 2
MARCINIAK WOJCIECH - WŁÓKNIARZ WALIM 2
KLAJBER ANDRZEJ - WŁÓKNIARZ WALIM 2
KACZMAREK PIOTR - WŁÓKNIARZ WALIM 2
KURNYTA STANISŁAW - TELEFONY U KALIEGO 2
DUDZIŃSKI MAREK - SZCZAWNO-ZDRÓJ 2
PAWLIK ROMAN - SZCZAWNO-ZDRÓJ 2
NIEMCZYK DIONIZY - SZCZAWNO-ZDRÓJ 2
KULESZO ZBIGNIEW - SZCZAWNO-ZDRÓJ 2
CZOCH WOJCIECH - KAMIENNA GÓRA 2
ORSZULAK JULIAN - KAMIENNA GÓRA 2
BLICHARSKI ADAM - KAMIENNA GÓRA 2
JASEK RYSZARD - IPE CHYLIŃSKI 2
DAUKSZA MIECZYSŁAW - IPE CHYLIŃSKI 2
LAKUS KRZYSZTOF - GÓRNIK WAŁBRZYCH 2
WIERZBOWSKI SŁAWOMIR - CZARNI WAŁBRZYCH 2
MACIEK JAROSŁAW - CZARNI WAŁBRZYCH 2
KWIATKOWSKI BARTOSZ - CZARNI WAŁBRZYCH 2
GORCZYCA MARIAN - CZARNI WAŁBRZYCH 2
DUŚ MACIEJ - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 1
BOROWIAK ARTUR - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 1
POKORSKI JERZY - WŁÓKNIARZ WALIM 1
BĄKOWSKI WIESŁAW – VICTORIAWAŁBRZYCH 1
STAWIANY PIOTR - VICTORIA WAŁBRZYCH 1
POKOJ ZBIGNIEW - VICTORIA WAŁBRZYCH 1
KULIK KAROL - VICTORIA WAŁBRZYCH 1
TATUŚKO RAFAŁ - TELEFONY U KALIEGO 1
PIWKO MAREK - SZCZAWNO-ZDRÓJ 1
MLOSTEK TOMASZ - SZCZAWNO-ZDRÓJ 1
GOLAKIEWICZ ROBERT - KAMIENNA GÓRA 1
BONDER KRZYSZTOF - KAMIENNA GÓRA 1
NOWAK EDWARD - IPE CHYLIŃSKI 1
BARTNIKOWSKI ZBIGNIEW - IPE CHYLIŃSKI 1
KALKA MIROSŁAW - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1
ILSKI RAFAŁ - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1
BOREK PIOTR - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1
WOJDAD KRZYSZTOF - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1
MAKOWSKI TOMASZ - CZARNI WAŁBRZYCH 1
JANIK GRZEGORZ - CZARNI WAŁBRZYCH 1

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH BRAMKARZY:


ILSKI RAFAŁ - GÓRNIK WAŁBRZYCH 18
PORĘBA MAREK - IPE CHYLIŃSKI 21

GAWLIK MARIUSZ – I, III i IV turniej 15 goli
WTULICH ARKADIUSZ - II turniej 6 goli - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 21

ŚLIWA WŁADYSŁAW - TELEFONY U KALEGO 23
CIEKANOWSKI TOMASZ - CZARNI WAŁBRZYCH 28
FORYŚ MIECZYSŁAW - VICTORIA WAŁBRZYCH 30
NOWAK RAFAŁ - KAMIENNA GÓRA 37
POKORSKI KRZYSZTOF - WŁÓKNIARZ WALIM 47
RYCHŁOWSKI WOJCIECH - SZCZAWNO-ZDRÓJ 51

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group