Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2639
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Gramy dla dzieci i seniorów

Piątek, 16 grudnia 2016, 8:21
Autor: red
Wałbrzych: Gramy dla dzieci i seniorów
Fot. Krzysztof Trefon
WOŚP kręci się już 25 lat, zagra także w Wałbrzychu. Organizatorzy proszą o darowanie przedmiotów, usług na „licytację”.

- Wciąż można darować przedmioty, usługi, które trafią pod „orkiestrowy młotek”. Można je przynosić do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni – zachęca Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Unikatowe wałbrzyskie serduszko przygotował mistrz złotnictwa Grzegorz Śmigiel. Będzie można także „wylicytować” m.in.: lot szybowcem, kurs na prawo jazdy kat. B, górę Chełmiec, oryginalne anioły, gadżety fundacji WOŚP, zaproszenia na warsztaty i wydarzenia WOK, książki, płyty z autografami autorów, vouchery do „Dworzyska” w Szczawnie Zdroju, czy salonu fryzjerskiego.

15 stycznia w Wałbrzychu od rana kwestować będzie ponad 200 wolontariuszy. Jednym z nich jest prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej. Orkiestra zagra w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Program jest bardzo bogaty w wydarzenia. Wystąpią m.in.: Nullo i Pork (do niedawna członkowie zespołu Trzeci Wymiar).

Foto.: Krzysztof Trefon.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group