Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4641
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Gwiazdy Biznesu 2019" – ruszyły zgłoszenia

Wtorek, 19 marca 2019, 16:11
Aktualizacja: Środa, 20 marca 2019, 9:57
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: "Gwiazdy Biznesu 2019" – ruszyły zgłoszenia
Fot. Robert Bajek
W "Sztygarówce" na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbyła się dzisiaj konferencja prasowa, dotycząca tegorocznej, piątej edycji Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego "Gwiazdy Biznesu".

Do bezpłatnego udziału w Plebiscycie zapraszani są zarówno przedsiębiorcy jak i jednostki samorządu terytorialnego i instytucje oraz organizacje promujące przedsiębiorców z terenu Dolnego Śląska. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia. Podmioty można zgłaszać w następujących kategoriach: Mikro Biznes, Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Samorząd Przyjazny Biznesowi i Osobowość Dolnego Śląska. Laureaci otrzymają prestiżowe statuetki autorstwa Doroty Dziekiewicz-Pilich, która zaprojektowała m.in. statuetkę nagrody muzycznej – Fryderyka.

Wyboru laureatów Plebiscytu dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji, które za priorytet działalności stawiają sobie rozwój i promocję postaw przedsiębiorczych. Oceniane będą aktywności podejmowane w 2018 roku. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 17 maja podczas wielkiej gali finałowej, która odbędzie się na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Galę poprowadzi Cezary Pazura.

- Na początku więcej było dużych i średnich firm. Ciężko było przekonywać mikrofirmy do tego, żeby chciały wziąć udział. Ale w tym roku okazało się, że jednoosobowe i średnie firmy też są zainteresowane. Cały czas pracujemy nad tym, żeby tych firm było coraz więcej. Staramy się, żeby ten Plebiscyt był wyróżnieniem, podsumowaniem i docenieniem pracy tych, którzy w nim startują. Docenieniem całej firmy. Ludzi, którzy w niej pracują, bo to nie tylko prezes, zarząd czy właściciel jest oceniany. Oceniana jest cała firma. Staramy się podnieść wartość tej firmy poprzez promocję - powiedział Robert Jagła - prezes Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, inicjator Plebiscytu "Gwiazdy Biznesu".

Formularze zgłoszeniowe, które można pobrać ze strony gwiazdybiznesu.pl, należy przesłać mailowo na adres: gwiazdy@frw.pl bądź składać osobiście w siedzibie FRW Media Group Sp. z o.o., Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych do 15 kwietnia 2019 do godz. 23:59. Organizatorem Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego "Gwiazdy Biznesu 2019" jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wraz ze spółką FRW Media Group – Instytucją Otoczenia Biznesu oraz Dolnośląskim Portalem Gospodarczym www.naszbiznes24.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

1
14%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
14%
Złości
4
57%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group