Czytających: 5139

Szczawno Zdrój: Halowe krasnale

Poniedziałek, 14 marca 2016, 16:25
Aktualizacja: 16:26
Na szczawieńskich kortach rozegrano ostatnią (trzecia edycja) zawodów w tym sezonie halowym z cyklu Szczawieński Krasnal.

Był to turniej TENIS 10 w kategorii zielonej do lat 10 rozgrywany na cały kort systemem grupowym.

W sobotę 12 marca do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Bezkonkurencyjna okazała się zawodniczka KT Szczawno Zdrój Klaudia Owcarz, która w finale pokonała Nikę Hurkacz (siostra reprezentanta Polski Huberta). Trzecie miejsce wywalczyła Amelia Stochmiał z Wrocławia. Emocji nie brakowało również na niedzielnym turnieju chłopców, bowiem w finale bez straty gema zameldował się zawodnik KT Szczawno Zdrój Filip Kosiński, lecz na drodze do zwycięstwa skutecznie stanął mu Kacper Ponitka z Ostrowa Wielkopolskiego. Trzecie miejsce wywalczył Dawid Okopniak KT Szczawno Zdrój.