Walim: Hattrick Śmiałowskiego

Niedziela, 16 października 2022, 9:23
Aktualizacja: 9:25
KS Walim po pokonaniu Wierzbianki 5–3 wraca na fotel lidera klasy A.

Podopieczni trenera Piotra Borka pokonali Wierzbiankę Wierzbna. Mimo zwycięstwa, gospodarze źle weszli w ten mecz, bowiem w pierwszych minutach spotkania stracili dwie bramki. Po słabszym początku, drużyna z Walimia podniosła się i doprowadziła do wyniku remisowego 2:2, po dwóch golach Kamila Śmiałowskiego. Jeszcze przed przerwą, zespół gości zdołał zdobyć bramkę po rzucie rożnym, co skutkowało wynikiem 2:3 po 45 minutach spotkania. W drugiej połowie, zawodnicy KS Walim pokazali się z dużo lepszej strony. Około 10 minut po rozpoczęciu drugiej części, Dawid Pokora pięknym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza rywali i doprowadził do remisu. Kilka minut później, równie efektownym strzałem popisał się Artur Słapek i wyprowadził podopiecznych trenera Borka na prowadzenie. Kropkę nad "i" postawił Kamil Śmiałowski, który golem na 5:3 zamknął wynik spotkania oraz skompletował hattricka.

KS Walim-Wierzbianka 5-3 (2-3)

Źródło: KS Walim