Zalogowanych: 5

Wałbrzych, Śródmieście: Historyczny turniej squasha za nami

Wtorek, 23 lutego 2010, 12:15
Aktualizacja: 12:22
Pierwszy w Wałbrzychu turniej squasha za nami. Na starcie zawodów stanęło 22 zawodników. Wygrał Rafał Rykowski z Wrocławia.

Wałbrzych reprezentowali Łukasz Matusik, Alan Draus, Piotr Zwierzyński i (uwaga!) Jerzy Tutaj, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Zamek Książ. Niestety Tutajowi nie udało się zajść za wysoko. W grupie eliminacyjnej przegrał on wszystkie pojedynki i ostatecznie uplasował się na ostatniej pozycji. Niewiele lepiej radzili sobie pozostali reprezentanci naszego miasta. Piotr Zwierzyński zajął 20 miejsce, Alan Draus 17, a Łukasz Matusik 16.

Słabo wypadła także ekipa ze Szczawna-Zdroju. Maciej Ciborski zakończył turniej na 21 miejscu, Bartłomiej Wróbel znalazł się na 12 pozycji, a Robert Kosiński na 11.

Turniej wygrał Rafał Rykowski z Wrocławia, drugie miejsce zajął Jacek Szubert (także Wrocław), a na najniższym stopniu podium znalazł się Adam Ciempka z Opola.