Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1401
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

I Bal Zespołu Szkół Fundacji w Hotelu Maria

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 15 lutego 2012, 13:01
Aktualizacja: 13:02
Autor: red
Fot. Hotel Maria
W Sali Pałacowej Hotelu Maria odbył się I Bal Zespołu Szkół Fundacji na rzecz akcji „Mamy boisko”.

Około 100 osób: rodziców, nauczycieli, przedstawicieli fundacji i sympatyków szkoły, bawiło się całą noc. Wśród karnawałowych szaleństw nie zabrakło tradycyjnego poloneza w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych” oraz popisowego mazura w wykonaniu Doroty Strasińskiej i Bartosza Janiaka – solistów zespołu. Atmosfera swobody i dobrej zabawy dała się zauważyć wśród wszystkich gości. Zwłaszcza w walcu kotylionowym i wspólnym tańcu disco, który poprowadziła nauczycielka tańca ze Szkoły Fundacji. Przysporzyło to wiele śmiechu, gdyż rodzice „na własnej skórze” mogli przekonać się z czym zmagają się ich dzieci podczas lekcji tańca w szkole.

Przeprowadzona zbiórka pieniędzy w trakcie balu na rzecz akcji „Mamy boisko” przyniosła sumę 10 940 złotych. Ofiarodawcami fantów na bal byli: Poseł RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka, rodzice: Państwo Dorota i Konrad Kudłacik, Sylwia i Wojciech Chodaniewicz, nauczycielka ZSMK: Janina Chochłakiewicz. Fanty, które można było wylicytować, to m.in. długopis z podpisem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Kodeks Praw Dziecka i książki z dedykacją Rzecznika Praw Dziecka – Marka Michalaka, piłka z autografem Jerzego Dudka, piłka Tango 12 – replika piłki Euro 2012, obraz olejny Barbary Malinowskiej, „Aniołki szczęścia”- haft krzyżykowy oraz płyty zespołów Zakopower, Raz,Dwa,Trzy, Janusza Radka i Kabaretu Łowcy.B, które zawierały specjalną dedykację dla akcji „Mamy boisko”.

Najwięcej emocji podczas balu wzbudziła loteria fantowa, w której każdy los przynosił szczęście w postaci prac wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Fundacji. Znalazły się tam przepiękne lampy, wazony, karmnik dla ptaków, kartki okolicznościowe, ramki na zdjęcia, zakładki do książek oraz miś maskotka wykonany przez przedszkolaki.

Wszystkim, którzy zaszczycili bal swoją obecnością i wspólną zabawą, organizatorzy serdecznie dziękują.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group