• Piątek, 22 lutego 2019
  • Godz. 6:04
  • Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra, Romy
  • Czytających: 3046
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

I Bieg Dzika za nami

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Wtorek, 14 lutego 2012, 20:08
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2012, 13:36
Autor: PAW
Fot. PAW
W I Biegu Dzika, który odbył się na stoku Dzikowiec w Boguszowie–Gorcach, udział wzięło 73 narciarzy. Najmłodszy zawodnik miał zaledwie 4 lata.

I Bieg Dzika zorganizowany został przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie - Gorcach

W Y N I K I:

GRUPA I - 0,10 km: dziewczęta - chłopcy 5 lat i młodsi (rocznik 2007):

Dziewczęta:

I miejsce Justyna Sinkiewicz
II miejsce Dominika Bafia

Chłopcy:

I miejsce Kajetan Urbaniak
II miejsce Mikołaj Bafia
III miejsce Bartłomiej Piotrowski

GRUPA II - 0,25 km: dziewczęta – chłopcy 6 i 7 lat i (roczniki 2006 - 2005):

Dziewczęta:

I miejsce Aleksandra Hammer
II miejsce Karolina Kasprzak
III miejsce Paulina Iczetkin
IV miejsce Marcelina Malicka

Chłopcy:

I miejsce Patryk Placek
II miejsce Adam Wróblewski

GRUPA III - 0,6 km : dziewczęta – chłopcy 8-10 lat - roczniki (2004-2003-2002):

Dziewczęta:

I miejsce Laura Skibska
II miejsce Marcelina Bandurska
III miejsce Hanna Marciniuk
IV miejsce Paulina Piotrowska
V miejsce Katarzyna Gralak
VI miejsce Gabriela Meisser
VII miejsce Jagoda Osial

Chłopcy:

I miejsce Grzegorz Andrzejewski
II miejsce Mateusz Sierakowski
III miejsce Michał Pazik
IV miejsce Mateusz Kukułowicz
V miejsce Bartosz Meisser
VI miejsce Dominik Jasienicki
VII miejsce Dawid Wierzbicki
VIII miejsce Mateusz Kozłowski
IX miejsce Patryk Chmielarz
X miejsce Jakub Marcinuk
XI miejsce Mateusz Macuk
XII miejsce Filip Fonfara
XIII miejsce Olaf Piaseczny
XIV miejsce Jakub Łysik

GRUPA IV- 0.9 km: trasa Rycerska dziewczęta – chłopcy 11-13 lat roczniki (2001-2000 - 1999):

Dziewczęta:

I miejsce Paulina Wąsala
II miejsce Karolina Baraniec
III miejsce Aleksandra Szeszko
IV miejsce Sabina Nosal
V miejsce Julia Skibska
VI miejsce Emilia Rolka
VII miejsce Patrycja Gałan
VIII miejsce Karolina Gralak

Chłopcy:

I miejsce Wojciech Janik
II miejsce Paweł Wąsala
III miejsce Marcin Kaczanowski
IV miejsce Piotr Laśniak
V miejsce Piotr Kędzierski
VI miejsce Mateusz Gnosowski
VII miejsce Jakub Baraniec
VIII miejsce Szymon Kaproń
IX miejsce Tomasz Wojtowicz
X miejsce Michał Baraniec
XI miejsce Wojciech Frączek
XII miejsce Norbert Babiarz
XIII miejsce Tomasz Sztuk
XIV miejsce Rafał Nowicki

GRUPA V -2 km: trasa Dzika dziewczęta –chłopcy 14-16 lat -roczniki (1998-1997-1996):

Dziewczęta:

I miejsce Nikola Koziarczyk
II miejsce Magdalena Gnosowska

Chłopcy:

I miejsce Maciej Widlak
II miejsce Krystian Gawlik
III miejsce Przemysław Pancerz
IV miejsce Damian Marczak
V miejsce Robert Szczepaniak
VI miejsce Wojciech Garbocz

GRUPA VI - 5 km: trasa widokowa kobiety i mężczyźni kategoria open od 17 roku życia:

Kobiety:

I miejsce Nikola Koziarczyk

Mężczyźni:

I miejsce Maciej Widlak
II miejsce Mirosław Zduńczuk
III miejsce Marian Myjak
IV miejsce Michał Leszko
V miejsce Krystian Gawlik
VI miejsce Filip Helta
VII miejsce Adam Drahan
VIII miejsce Łazarski Patryk
IX miejsce Damian Marczak
X miejsce Marcin Urbaniak
XI miejsce Robert Szczepaniak

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group