Czytających: 4192

Wałbrzych: I miejsce wałbrzyskich policjantów na turnieju piłki nożnej w Dzierżoniowie

Czwartek, 26 kwietnia 2018, 13:21
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wybrali się w minioną sobotę do Dzierżoniowa, by wziąć udział w I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Związków Zawodowych Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.

Nasi funkcjonariusze pokonali wszystkie zespoły startujące w zawodach i zajęli 1 miejsce.

Maksymalne emocje do ostatniego pojedynku towarzyszyły 21 kwietnia bm. rywalizacji piłkarskiej. W decydującym o mistrzowskim tytule spotkaniu wałbrzyszanie pokonali 4:0 gospodarzy z Aresztu Śledczego w Dzierżoniowa. Trzecie miejsce w turnieju zajęli natomiast funkcjonariusze Zakładu Karnego w Strzelinie. W zawodach udział wzięło około 50 zawodników.