Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2728
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

II Dyktando Miejskie w Głuszycy

Wiadomości: Głuszyca
Sobota, 7 czerwca 2014, 6:15
Aktualizacja: Niedziela, 8 czerwca 2014, 9:06
Autor: organizatorzy
Fot. organizatorzy
Zgłoś swój udział w II Dyktandzie Miejskim organizowanym przez CK–Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy pod patronatem honorowym Burmistrz Głuszycy. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 11 czerwca, do godz. 15. Nagroda główna – tablet.

- Dyktando to dobra okazja do sprawdzenia swoich ortograficznych możliwości, zwłaszcza w czasach opcji automatycznego sprawdzania pisowni na komputerze. Ale to także okazja do kultywowania tradycji posługiwania się poprawną polszczyzną –zachęcają organizatorzy.

W dyktandzie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy gminy Głuszyca, poza osobami, które studiują lub ukończyły filologię polską bądź też są pracownikami CK-MBP. Dyktando będzie miało miejsce 13 czerwca o godz. 16 w siedzibie organizatora.

Do publicznej wiadomości zostanie podana tylko informacja o trzech najlepiej napisanych dyktandach. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w tym samym dniu, tuż po przerwie, podczas której przewidziany jest poczęstunek oraz część artystyczna. Patronat nad dyktandem objęła Burmistrz Głuszycy Alicja Ogorzelec.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group