Czwartek, 13 maja
Imieniny: Roberta, Serwacego
Czytających: 2984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Imprezy na najbliższy weekend w Wałbrzychu i okolicach

Piątek, 21 września 2012, 10:03
Aktualizacja: 13:20
Autor: PAW
Wałbrzych/REGION: Imprezy na najbliższy weekend w Wałbrzychu i okolicach
Fot. PAW
Przed nami wiele emocji sportowych i kilka istotnych wydarzeń kulturalnych.

21 września (piątek):

Biblioteka pod Atlantami - Marzenia i koszmary Stephena Kinga – impreza czytelnicza (Dział Zbiorów Audiowizualnych oraz Wypożyczalnia Główna: Marzenia i koszmary Stephena Kinga – impreza czytelnicza (w programie m.in. projekcje adaptacji filmowych, zlot fanów, wystawa pt. ”Co czyta King?”).

9.00 - Galeria Victoria - "Game Session" w Galerii Victoria (od piątku do niedzieli, na klientów Galerii Victoria czeka masa multimedialnej zabawy. Konsole do gier (PS3, Xbox360), prawdziwe symulatory Formuły 1, stanowisko do wyścigów WRC, turniej Fifa 12 oraz automaty do gier z lat 80-tych to tylko część z przewidzianych na ten weekend atrakcji. Dodatkowo konkursy, w których do wygrania m.in. konsole PSP).

18:00 – Teatr Dramatyczny - spektakl „Pin-Okio”.

19:00 – Stado Ogierów Książ - spektakl „Królowa Śniegu”.

19:00 – Filharmonia Sudecka - koncert Dyplomantów Akademii Muzycznej w Poznaniu (Artyści Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu Adam Banaszak – dyrygent, Program: P. Czajkowski: V Symfonia e - moll op. 64, Bilety: I kat. 40,- 30,- (ulg.), II kat. 30,- 25,- (ulg.).

22 września (sobota):

9.00 - Galeria Victoria - "Game Session" w Galerii Victoria.

10.00 – Mieroszów – Powiatowe Zawody w Pożarnictwie.

10:00 – Stado Ogierów Książ - Górale na start (masz sprawny rower i kask? To koniecznie odwiedź wałbrzyskie Stado Ogierów Książ 22 września i wystartuj w Góralach na Start. To zawody dla Ciebie! Trasy oznakowane w 100%, profesjonalne biuro zawodów, znakomita obsada sędziowska, ciekawe nagrody. U nas mogą startować juz najmłodsi, nawet dwulatki w kategoriach „szkrabiątka i szkraby” – a te wyścigi zawsze budzą największe emocje (zwłaszcza wśród rodziców). Jeśli chcesz poczuć wyjątkową atmosferę i frajdę z udziału w zawodach rowerowych, to nie może zabraknąć Cię u nas. Dodatkowo nie trzeba nadmieniać, że sezon kolarski powoli dobiega końca i warto jeszcze trochę „pokręcić”, zwłaszcza że Górale na Start to impreza, na której promujemy zdrowy i aktywny tryb życia. Na każdych zawodach, dzięki uprzejmości Powiatowej Stacji Sanepidu w Wałbrzychu możecie dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat zdrowia).

14.00 – Biblioteka pod Atlantami - Marzenia i koszmary Stephena Kinga – impreza czytelnicza (wymiana książek, prelekcje).

16.00 – stadion sportowy przy ulicy Ratuszowej – II liga piłki nożnej – Górnik Wałbrzych – KS Polkowice.

18:00 – Teatr Dramatyczny - spektakl „Pin-Okio”.

23 września (niedziela):

9.00 - Galeria Victoria - "Game Session" w Galerii Victoria.

12.00 – stadion w Gorcach – ul. Olimpijska – II Powiatowy Maraton Dębowy.

12:30 – Teatr Lalki i Aktora - spektakl „Jaś i Małgosia” (co się może stać z bajką o Jasiu i Małgosi, gdy przez zamieszanie, spowodowane zgubieniem jednego klucza, wszystko trzeba będzie wymyślać od początku? Co może kryć zwykła szafa? Z czego można zbudować las? Jak można wydobyć dźwięki za pomocą zwykłej tarki i garnka? Czym można zwabić Babę Jagę do pułapki? I czy przyjaciel pomoże się nam wydostać z najgorszej opresji? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w spektaklu „Jaś i Małgosia” w reż. Jerzego Jana Połońskiego, na który zapraszamy 23 września o godz. 12.30 do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu przy ul. Buczka 16. Przekonajcie się, jak zabawa formą teatralną może zamienić się w roztańczony musical dla dzieci, a wszystko, co nas otacza, może stać się prawdziwym teatrem).

15:00 – Stado Ogierów Książ - spektakl „Królowa Śniegu”.

18:00 – Teatr Dramatyczny - spektakl „Pin-Okio”.

19:00 – Teatr Zdrojowy Szczawno Zdrój - Koncert Symfoniczny - 75 lecie Parafii pw. Najświętszej Marii Panny w Szczawnie – Zdroju (Artyści Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, Jerzy Kosek – dyrygent, Krystyna Swoboda – prowadząca, Program: Muzyka z popularnych musicali i oper).

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group