Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2148
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV liga: MKS wreszcie zwyciężył

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Niedziela, 26 września 2010, 13:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 września 2010, 14:54
Autor: PAW
Fot. Krzysztof Żarkowski
Długo musieli czekać sympatycy MKS–u Szczawno–Zdrój na zwycięstwo swoich piłkarzy. Wreszcie zespół z uzdrowiska pokonał przeciwnika, jakim była Ślęza Wrocław.

Ten mecz miał niebagatelne znacznie dla układy dolnej części tabeli. Zarówno MKS jak i Ślęza grają w tym sezonie słabo i okupują miejsca w dolnych rejonach tabeli.

Mecz był dość wyrównanym widowiskiem, choć w pierwszych 45 minutach niezbyt licznie zgromadzona publiczność, mogła zobaczyć lepiej radzących sobie piłkarzy z Wrocławia. To zawodnicy Ślęzy częściej byli przy piłce i wykazywali większą ochotę do gry. Szczawno tym razem znacznie poprawiło grę w defensywie, która w ostatnich meczach zawodziła na pełnej linii. Goście mieli już do przerwy kilka dogodnych sytuacji, by wyjść na prowadzenie, ale na szczęście nie wykorzystali żadnej z nich.

W drugich 45 minutach to MKS sprawiał lepsze wrażenie. Piłkarze z uzdrowiska wreszcie zaczęli grać szybciej i dokładniej. Sprawa skomplikowała się, gdy ukarany drugą żółtą kartką został Mariusz Kula i miejscowi musieli kończyć mecz w osłabieniu. Wtedy wydawało się, że remis należy brać w ciemno. Jednak ambicja piłkarzy MKS-u została wynagrodzona, kiedy w jednej z ostatnich akcji meczu Pyda zdobył gola dającego MKS-owi trzy punkty.

MKS Szczawno-Zdrój - Ślęza Wrocław 1-0 (0-0)

MKS: Perlak - Borek (74’ Drąg), Smoczyk, Kula, Nadzieja - Niemczyk, Stanuszek (58’ Pyda), Słapek (87’ Starczukowski) Truszczyński - Wojtarowicz, Bębeniec

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group