• Niedziela, 15 grudnia 2019
  • Godz. 13:50
  • Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny, Waleriana
  • Czytających: 3523
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

IX kolejka Ronal Cup

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 12:57
Aktualizacja: 12:59
Autor: PAW
Fot. PAW
Wczoraj w hali sportowej na Podzamczu odbyły się mecze IX serii spotkań ligi halowej Ronal Cup.

Wyniki 9 kolejki Ronal Cup:

Grupa A:

El Mix Kombatantów- Piaskowa 7-1 (P.Świętanowski 4, M.Parzych, B.Stec, samobójcza - M.Kois)

Tesco-Wagon Sobięcin 10-4 (samobójcza, D.Chajewski, Ł.Kalka, S.Orzech 2, P.Polak 2, M.Bartkowiak 3 - Muszkin 2, Krasicki, S.Pałys)

Faurecia- Jóskowski Boys 2-1 (Z.Sobolewski, S.Choma)

Castorama-Spartan 10-4 (P.Smoczyk, W.Pyda, M.Kula 3, T.Czechura 3, M.Brzeziński 2 - M.Piętka 2, M.Fedycki 2)

Zaległy:

Faurecia-Spartan 9-2 (S.Choma, W.Kumor 3, S.Radziemski, A.Sobczyk 3, P.Spadło - Simiński 2)

Do rozegrania:

Faurecia- Popławski RZ 22.12 o godz.19.30

Tabela:

1.Tesco 19 87-34
2.Popławski Roboty Ziemne 19 65-16
3.Faurecia 19 44-20
4.Castorama 15 59-46
5.ElMix Kombatantów 12 22-34
6.Piaskowa Góra 7 32-38
7.Spartan 7 29-47
8.Jóskowski Boys 2 27-55
9.Wagon Sobiecin 1 16-62

Piłkarz kolejki - Paweł Świetanowski El Mix Kombatantów
Bramkarz kolejki - Łukasz Jaśkiewicz Faurecia

Król strzelców:

19-Mariusz Kula ( Castorama)
16-Przemysław Polak( Tesco )
14-Damian Chajewski ( Tesco ) Piotr Kałoń (Popławski Roboty Ziemne )

Grupa B:

Team Tatuśko-alejazz.pl 11-6 (J.Gancarczyk 2, M.Morawski 3, M.Tatuśko 4, M.Stanek 2 - M.Lubczyński 2, S.Stanisławski 2, D.Gołek, R.Ciszak)

BSS – NSK 6-5 (A.Mucha 2, K.Sikorski 3, B.Kulik - A.Skalski, K.Lisowski 4)

Arteko – oczydolnegoslaska.pl 3-4 (A.Słapek, A.Muchalski, M.Ciesielski - samobójcza, P.Suchara, P.Dobiega, M.Zawadzki)

Telefony u Kaliego – Torbus Team 8-2 (J.Waszak 4, D.Syzdek 2, M.Płoński, T.Chodacki)

Trans Tatra- pauza

Tabela po I rundzie:

1.Team Tatuśko 20 48-18
2.Arteko 20 52-25
3.Trans-Tatra 16 41-22
4.BSS 13 35-33
5.Torbus Team 10 38-33
6.oczydolnegoslaska.pl 10 25-38
7.alejazz.pl 7 38-40
8.Telefony u Kaliego 7 39-51
9. Nsk 1 29-75

Piłkarz kolejki - Krzysztof Sikorki BSS
Bramkarz kolejki - Wojciech Walusiak oczudolnegoslaska.pl

Król Strzelców:

16-Oktawian Luciński ( Torus Team ) Mariusz Tatuśko (Team Tatuśko )
15-Paweł Tobiasz ( Arteko )
12- Bartłomiej Kulik ( BSS )

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~fan 22-12-2011 22:24
czemu Lisowski nie został zawodnikiem kolejki? Miał wejście smoka strzelił 5 bramek !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group