Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5504
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jakich reform potrzebuje Polska?

Poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:22
Aktualizacja: 14:26
Autor: red
Wałbrzych: Jakich reform potrzebuje Polska?
Fot. organizatorzy
Tematem spotkania w Wałbrzychu w dniu 16 marca od godziny 17:00, ul. Słowackiego 8, I piętro (była siedziba LOK–u) będzie próba odpowiedzi na pytanie: JAKICH REFORM POTRZEBUJE POLSKA? Zastanawiać się nad tym pytaniem będzie redaktor Stanisław Michalkiewicz.

W imieniu Klubu Magna Polonia Ziemia Kłodzka, Partii Wolność Oddział w Wałbrzychu, Stowarzyszenia RKW - RKW Oddział Wałbrzych, Stowarzyszenia Rodzina i Turystyka oraz Zawiązku Strzeleckiego "Sudety", zapraszamy na kolejne w Wałbrzychu Spotkanie z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem, znanym i cenionym publicystą, komentatorem w dziecinie szeroko pojętej polityki polskiej i międzynarodowej. Szczególnie zaś jest znawcą historii i polityki w zakresie stosunków polsko - niemieckich i polsko - żydowskich oraz kierunków rozwoju światowej goepolityki.

Stanisław Michalkiewicz jest z wykształcenia prawnikiem i dziennikarzem. Obecnie pracuje jako publicysta „Najwyższego Czasu!”, "Magna Polonia" i „Naszej Polski”, współpracuje z Radiem Maryja. Jest także wykładowcą w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
- Mamy nadzieję, że szeroka i gruntowana wiedza, znajomość tematu, pozwoli nam poznać i zrozumieć te fakty, działania i decyzje obecnych kreatorów sceny politycznej w Polsce, o których niestety, nie informują nas ani politycy, ani media głównego nurtu, a które i będą mieć zasadniczy wpływ na losy Polski w zakresie jej istnienia, funkcjonowania i znaczenia na arenie międzynarodowej - informują organizatorzy spotkania.

W trakcie spotkania będzie można nabyć książki autorstwa Stanisława Michalkiewicza, dostępne raczej w tzw drugim obiegu. Zatem, to będzie jedna z okazji by zainteresowani mogli te publikacje zakupić, zyskując przy tym autograf autora.

Zapraszamy serdecznie do spędzenia piątkowego wieczoru, w Wałbrzych na spotkaniu z red. Michalkiewiczem w dniu 16 marca 2018 roku.

WSTĘP WOLNY!!!

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group