Tajladnia: Janusz Gol zadebiutował w reprezentacji!

Czwartek, 21 stycznia 2010, 9:54
Aktualizacja: 9:58
Autor: JaR
Wychowanek świdnickiej Polonii Janusz Gol zadebiutował w reprezentacji Polski! 25–letni pomocnik GKS–u Bełchatów rozegrał dziesięć minut w wygranym przez Polaków 3:1 meczu z gospodarzami Pucharu Króla – Tajlandią.

Janusz Gol, który swoje pierwsze kroki stawiał w Polonii Świdnica, pojawił się na boisku w 83 minucie, zmieniając Macieja Iwańskiego. Gdy wchodził na boisko Polacy prowadzili 2:0. Wkrótce po pojawieniu się na murawie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Sławomir Peszko. Później trzecią bramkę dla Polski strzelił Robak. W samej końcówce gospodarze strzelili gola honorowego.

Podczas pobytu w Tajlandii Gol będzie miał szansę na jeszcze jeden występ. 23 stycznia w ostatnim meczu Polacy zagrają z Singapurem.