Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 1990
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jarosław Kuźniar w Wałbrzychu

Sobota, 3 czerwca 2017, 12:46
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Jarosław Kuźniar w Wałbrzychu
Fot. Robert Bajek
Do Wałbrzycha przyjechał Jarosław Kuźniar. Odwiedził między innymi Zamek Książ i Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, gdzie w Caffe Sztygarówka spotkał się z mieszkańcami naszego miasta.

Jarosław Kuźniar - pasjonat podróży, prezenter telewizyjny i radiowy współpracował z Telewizją Sudecką, Polskim Radiem Wrocław, Trójką, Radiem ZET, TVN24 i TVN. Obecnie możemy go oglądać w nadawanym na żywo programie Onet Rano, gdzie w mobilnym studiu samochodowym prowadzi rozmowy ze swoimi gośćmi. Program Onet Rano stanowi połączenie informacji o bieżących i nadchodzących wydarzeniach z pewną dawką rozrywki.

Warto zauważyć, że podczas pobytu w Wałbrzychu gośćmi Jarosława Kuźniara w mobilnym studiu byli prezydent miasta Roman Szełemej i Rafał Rutkowski, natomiast w Zamku Książ Jarosław Kuźniar rozmawiał z jego prezesem - Rafałem Wiernickim. Podróże, pasje i przede wszystkim różnice pomiędzy pracą w stacjach radiowych i telewizyjnych a pracą w mobilnym studiu samochodowym programu Onet Rano były głównym tematem wczorajszego spotkania Jarosława Kuźniara z mieszkańcami Wałbrzycha w Caffe Sztygarówka.

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group