Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 2734
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Jastrząb wysoko, a Orzeł nisko

Sobota, 21 grudnia 2013, 11:55
Aktualizacja: 11:55
Autor: PAW
W III lidze tenisa stołowego mamy w tym sezonie dwie ekipy.

Mowa o tenisistach Jastrzębia Boguszów i Orła Wałbrzych. Nasze drużyny wystepują w innych grupach i radzą sobie też całkiem odmiennie.

Orzeł Pałac Tielscha Wałbrzych w dwóch ostatnich meczach poniósł dwie zdecydowane porażki. Najpierw Orzeł uległ AZS-owi UE Wrocław 2-10 (po jednym punkcie dla wałbrzyszan zdobyli Stanisław Zagajewski i Bogusław Charczuk). W kolejnym spotkaniu Orzeł przegrał w Strzelinie z Granitem II 3-10 (punkty zdobyli: Rafał Zakrzewski, Bogusław Charczuk i Stanisław Zagajewski – po jednym). W tabeli ligowej Orzeł zajmuje 9. miejsce (na 10 zespołów) z 2 punktami na koncie. Tak więc przed graczami Orła trudne zadanie zachowania III ligi dla Wałbrzycha.

W odmiennych nastrojach znajdują się tenisiści Jastrzębia Boguszów. Oni w swojej grupie radzą sobie dotychczas znakomicie. W ostatnim meczu Jastrząb pokonał u siebie 10-2 TOP II Bolesławiec, a łupem punktowym podzielili się: Sylwester Poręba – 2, Robert Słowik – 2,5, Sławomir Słowik – 2, Jacek Rosiak – 3,5. Przed graczami z Boguszowa jeszcze dwa mecze pierwszej rundy, ale na razie Jastrząb przewodzi w tabeli z kompletem 14 punktów w 7 meczach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group